Брайан Тайри Генри рассказал о силах Фастоса в фильме Вечные

Актор «Вічних», Брайан Тайрі Генрі, який зіграє Фастоса у фільмі Хлої Чжао, розповів про сили свого персонажа в новому інтерв’ю.

Marvel не терпиться закінчити свої останні фільми для їх показу в кінотеатрах, і «Вічні» стануть третім фільмом студії, який вийде в 2021 році. Після того як «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» і «Чорна вдова» були недавно перенесені, схоже, що остаточний план студії на 2021 рік уже сформований, і «Вічні» вийдуть 5 листопада 2021 року.

«Вічні», можливо, є найбільш загадковою і найбільш насиченою за акторським складом картиною з усіх. До Брайана Тайрі Генрі приєднаються Анджеліна Джолі, Кумейл Нанджіані, Річард Медден, Сальма Хайек, Кіт Харрінгтон, Джемма Чан і Лорен Рідлофф. Фастос Генрі стане першим супергероєм-геєм, який з’явиться в фільмах Кінематографічного Всесвіту Марвел. Він також може стати одним з найсильніших.

Кто такой Фастос в фильме Вечные

Генрі з’явився на Шоу Келлі Кларксона, і, природно, ведуча підняла тему Кіновсесвіту Марвел. У відповідь на питання Генрі про улюбленого супергероя ведучою шоу, Келлі відповіла, що це Доктором Стрендж. У відповідь Кларксон сказав, що це тому, що їй подобаються його сили, додавши, що здібності його персонажа в «Вічних» набагато сильніші.

Почекай, поки ти не побачиш мої сили. Вони … Я не хочу нічого розповідати наперед, тому що, як я вже сказав, Марвел стежать за кожним нашим словом, але вони неймовірні …

У коміксах у Вічних практично однаковий набір сил, які підживлює космічна енергія, яка є їх джерелом життя. Проте, кожен Вічний також може використовувати цю космічну енергію для посилення своїх особливих здібностей. Фастос має підвищену потужність його космічних променів і здатністю створювати неймовірні технології та зброю. Коли ми побачимо прем’єру, «Вічні» представлять нову расу істот, і, за словами Генрі, це, ймовірно, назавжди змінить хід подій в Кінематографічного Всесвіту Марвел.

Трейлер до фільму «Вічні» ще не випущений, так як Marvel не наважуються починати рекламні кампанії своїх майбутніх фільмів через постійні затримки, з якими стикається індустрія. Фігурки, які знаходяться у продажу і присвячені Вічним, дають можливість поглянути на те, як буде виглядати кожен персонаж. Відмінний візуальний стиль Чжао, режисера фільму, і її схильність до зйомок з мінімальною кількістю комп’ютерної графіки можуть означати, що Вічні стануть найунікальнішої командою в Кіновсесвіті Марвел.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *