Джеймс Ганн хочет снять фильм сольный фильм о Драксе

У вересні минулого року в інтернеті ходили чутки про те, що Дейв Батіста може отримати сольний фільм про Дракса і він готовий зробити для цього абсолютно все. Тепер з’явилося підтвердження тим чуткам, Дейв розповів, що у Джеймса Ганна дійсно була ідея сольного фільму для цього персонажа.

Відвідавши головний офіс Funko разом з Collider Video, Дейв Батіста в інтерв’ю розповів, що Джеймс Ганн дійсно хоче зняти фільм «Дракс і Богомол», але він просто не вписується в плани Marvel:

У Джеймса Ганна була ідея зняти фільм про Дракса і Богомола. Це те, до чого я готовий хоч прямо зараз, тому що мені дуже подобається ідея появи такого фільму в рамках КВМ.

Він дійсно хотів це зробити, у нього вже навіть з’явилися думки щодо того, що там може бути. Але у Marvel вже було все розплановано на декілька років вперед, і вони вже продумали в якому напрямку буде розвиватися КВМ. Їм важко придумати як виправдати появу фільму, вони не можуть просто сказати: «Так, ми впишемо цей фільм ось в цей часовий проміжок в КВМ». У них зараз просто дуже щільний графік.

На даний момент Джеймс Ганн сконцентрований над закінченням робіт з фільмом «Загін Самогубців» для для Warner Bros., і після того, як він буде завершений на 100%, Ганн почне попередню роботу над «Вартові Галактики. Частина 3». З огляду на таку завантаженість, ми, ймовірно, не побачимо сольний фільм про Дракса найближчим часом.

05/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *