Sony не хотели чтобы Железный Человек был связан с Человеком-Пауком

На цьому тижні з’явилося відео на YouTube в якому досліджуються взаємини між Sony, Marvel і Людиною-павуком. Дослідження будується на базі Кінематографічного Всесвіту Marvel. Оскільки воно викликало безліч суперечок серед фанатів, ми вирішили його вивчити і побачити, чи дійсно доля Людини-Павука в КВМ настільки суперечлива.

У відео на YouTube про змінені плани Sony щодо «Людина-Павук 3» говориться, що:

«Студія Marvel ніколи не розглядалися для того, щоб Залізна Людини в «Людина-павук: Повернення додому» став важливою частиною життя Пітера Паркера. Sony хотіли, щоб фільм був виключно про Людину-Павука».

Невідповідність в цій заяві полягає в тому, що розвиток Людини-Павука в рамках КВМ безпосередньо пов’язаний з взаємодіями з іншими супергероями Кіновсесвіту.

По-перше, коли Marvel Studios шукали нового Людину-павука, вони провели скринінг-тест акторів в зв’язці з Робертом Дауні-молодшим, щоб переконатися, що між Людиною-павуком і Залізною Людиною існує хімія, про що розповіли The Hollywood Reporter в 2015 році .

Після появи Людини-павука в «Перший месник: Громадянська війна», стало ясно, що Залізна Людина обов’язково стане частиною «Людина-павук: Повернення додому». Про це розповів режисер Джон Уоттс в інтерв’ю Den of Geek в 2017 році:

Залізна Людина завжди був частиною історії. Навіть більшою її частиною. Ідея полягала в тому, що він повинен був стати наставником для Пітера, навіть якщо по початку не хотів цього.

Але це не означає, що Пітер Паркер повинен був стати другим Залізною Людиною в рамках КВМ. Згідно з сюжетом «Месники: Завершення» і «Людина-павук: Далеко від дому», Пітер Паркер вийшов з тіні Залізної Людину і став самостійним героєм. Кевін Фейдж розповів CinemaBlend про це в 2019 році:

Коли ми працювали над «Месники: Завершення», ми планували, що кінцем всієї Саги Нескінченності, фінальним фільмом 3 Фази, повинен був стати «Людина-павук: Далеко від дому», тому що ми втрачаємо Тоні Старка в кінці «Завершення». І відносини між Пітером Паркером і Тоні Старком стали настільки міцні, що ми хотіли показати як Том Холланд, який грає Людину-павука, виходить з тіні свого наставника Тоні Старка і стає справжнім героєм, яким він завжди мав бути. Саме з цієї причини «Месники: Завершення» і «Людина-павук: Далеко від дому», по суті, є двома частинами однієї історії.

Так що неможливо стверджувати, що Sony не хотіли щоб Залізна Людина був пов’язаний з Пітером Паркером, так як їх історія переплетена з самого початку появи Пітера в КВМ.

30/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *