зачем Тони Старк создал Железный Легион

Тоні Старк вдень та вночі працював над створенням Залізного Легіону в «Залізна людина 3», а книга «Файли Ваканди» розкрила справжню причину його фанатичного захоплення їх створенням.

Після успіху «Месників» Marvel Studios продовжили роботу над фільмами для Всесвіту Марвел та почали 2 Фазу з фільмів режисера Шейна Блека. Третій та останній сольний фільм першого супергероя Кінематографічного Всесвіту Марвел, «Залізна Людина 3», присвячений посттравматичному синдрому Тоні, який виник після того, як він практично загинув під час битви за Нью-Йорк. Один з небагатьох фільмів КВМ, який зосереджений виключно на персонажі.

Крім боротьби з традиційним лиходієм-супергероєм, Тоні також боровся зі своїми страхами. Ця боротьба привела його до фанатичних спроб захистити найдорожчих йому людей. Припущення більшості фанатів полягало в тому, що саме з цієї причини він створив Залізний Легіон, але виявляється, що це не так.

У книзі «Файли Ваканди» розкривається реальна причина того, чому Тоні десятками створював дистанційно керовані обладунки Залізної людини. Коли Старк розмірковував про події битви за Нью-Йорк та руйнування, які вона залишила місту, у нього з’явилася ідея, яка могла допомогти Месникам мінімізувати жертви серед цивільного населення в разі, якщо в майбутньому відбудеться ще одна подібна битва. Це спонукало його створити Залізний Легіон в допомогу Месникам. Він підрахував, що зможе створити дюжину костюмів мінімум за тиждень, а на час виходу «Залізна Людина 3» у нього було вже 35 костюмів.

Что такое Железный Легион Марвел

Також розуміючи, що немає межі досконалості, Тоні вирішив, що необхідно створити спеціалізовані обладунки під різні потреби. Крім того, що вони могли допомогти Месникам в битвах проти ворогів які перевищують їх чисельно, Старк вирішив, що Залізний Легіон зможе допомогти й з поширенням інформації. Він хотів використовувати костюми для ефективного спілкування з широкою публікою, щоб виключати дезінформацію.

Варто відзначити, що це був не єдиний проект Тоні після битви за Нью-Йорк. Як було показано в «Людина-павук: Повернення додому», він також співпрацював з урядом США, щоб створити Департамент по контролю за пошкодженнями, який взяв на себе прибирання міста після подібних сутичок.

Ця нова інформація з «Файлів Ваканди» підкреслює наскільки Залізна Людина переживав за захист Землі. Навіть після того, як команда супергероїв розпалася в «Перший месник: Громадянська війна», він продовжував працювати самостійно, залишаючись вірним своїй справі як істинний захисник Землі.

26/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *