Почему на Черную Вдову объявлена охота

Сьогодні Marvel розкрили справжню причину, по якій Чорна Вдова стала ціллю номер один для всіх спецслужб світу, в тому числі і для «Громовержця» Росса.

Події фільму «Чорна вдова» відбудуться одразу ж після «Перший месник: Громадянська війна», і Наташа Романофф намагається сховатися від світової влади. Хоч Чорна Вдова спочатку і підписалася під Заковіанським договором, вона перейшла на іншу сторону під час битви в аеропорті та допомогла Стіву Роджерсу і Зимовому солдату втекти. Тоні Старк чесно попередив її, що повідомив про її дії владу, і вона була змушена тікати до того як буде арештована і поміщена в підводну в’язницю Рафт.

Хоч Чорна Вдова і є супер-шпигуном, вона виявилася більш вразливою, ніж будь-який з інших Месників. Стів Роджерс знайшов корисного союзника в ролі Чорної пантери і незабаром звільнив своїх союзників з Рафту, але Наташа навіть не підозрювала, що Капітан Америка почав таємно співпрацювати з Вакандой. Трейлери «Чорної вдови» показали, що «Громовержець» Росс і його бійці вийшли на слід Наташі, змусивши її звернутися за допомогою до своєї «сім’ї», колишнім Чорним Вдовам.

кто охотится на черную вдову

У коміксах Marvel, як правило, публікуються «прелюдії» для кожного фільму, і на цьому тижні був випущений «Black Widow Prelude # 2». По суті, це короткий огляд історії Чорної Вдови в КВМ за участю «Громовержця» Росса, який намагається переконати Всесвітню раду безпеки зробити Наташу Романофф ціллю номер один для спецслужб. Під час виступу Росс натякає на реальну причину, по якій він хоче знешкодити Чорну Вдову; він думає, що зможе використати її, щоб дістатися до Ніка Ф’юрі. «Вона була в союзі з Ніком Ф’юрі при деяких дуже сумнівних обставин .. після чого він нібито помер, але я точно знаю, що він живий .. ми зобов’язані знайти його», – сказав Росс.

Коментар Росса особливо важливий, тому що Ф’юрі фальсифікував свою власну смерть в «Перший месник: Друга війна» і працював таємно в якості незалежного агента протягом наступних кількох років. Розумно припустити, що Росс дізнався, що Ф’юрі був ще живий після «Месники: Ера Альтрона», коли той командував повністю дієздатним Гелікарріером в битві при Заковії, щоб врятувати мирних жителів. Там було занадто багато свідків присутності Ф’юрі, і, звичайно, Залізний Патріот знав, що Ф’юрі керує кораблем. Джеймс «Роуді» Роудс вірний солдат, який поважає командування і, безсумнівно, згадав про Ф’юрі в своєму звіті.

Це, в свою чергу, допомагає зрозуміти чому Росс не любить Месників. Падіння Щ.И.Т.а в «Перший месник: Друга війна» було однією з найбільш знакових подій в історії КВМ, і у Росса є вагомі підстави сумніватися в діях Месників. Росс передбачає, що між Ф’юрі і Месниками є зв’язок, і вважає Гелікарріер в битві при Заковії прямим цьому доказом. А Наташа Романова, для нього, одна з найбільш близьких агентів Ф’юрі. На думку Росса, піймання Чорної вдови допоможе йому розкрити величезну міжнародну змову, що робить її набагато більш пріоритетною ціллю ніж навіть Стів Роджерс.

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *