Почему в Черной вдове не появились другие герои Киновселенной Марвел

Режисер «Чорної вдови» Кейт Шортленд пояснила чому популярні за чутками камео головних героїв Кіновсесвіту Марвел не були в фінальній версії фільму.

4 Фаза Марвел в кінотеатрах офіційно почалася з виходу фільму, який з’явився в кінотеатрах 9 липня після більш ніж річної затримки через пандемію Covid-19. Дія «Чорної вдови» відбувається між подіями «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності», де Скарлетт Йоханссон з’явилася в якості головного персонажа.

Останній раз фанати бачили Наташу Романофф після її драматичної смерті на планеті Вормір в «Месники: Завершення». Оскільки «Чорна вдова» є приквелом, її місце в хронології КВМ було однією з найбільших загадок. Рейчел Вайс і Девід Харбор грають «батьків» Наташі, також відомих як таємні російські агенти Меліна Востокова і Олексій Шостаков, яким доручено вкрасти інформацію Щ.И.Т.а. Наташа і її «сестра» Олена Бєлова (Флоренс П’ю) протягом багатьох років зображали з себе нормальну сім’ю в Огайо. Після того як фільм був анонсований в 2019 році, фанатам залишалося тільки гадати, чи побачать вони повернення улюблених фанатами героїв КВМ в цьому фільмі.

Почему в Черной вдове не появились другие герои Марвел

У звіті GamesRadar + Шортленд пояснила, що вона і президент Marvel Studios Кевін Файгі вирішили не додавати камео героїв КВМ щоб повністю зосередитися на сюжеті «Чорної вдови». Її заява послідувала за численними чутками про те, що у фільмі з’явиться Залізна Людина / Тоні Старк, які з’явилися через звіти опубліковані ще в 2019 році.

Спочатку ходили чутки про самих різних персонажах Кіновсесвіту Марвел. У підсумку ми вирішили, і я думаю, що Кевін був дійсно чудовий в цьому рішенні, він сказав: «Їй і нам не потрібні інші хлопці». Ми не хотіли щоб вона відчувала, що їй потрібна підтримка. Ми хочемо щоб вона залишалася одна.

Коли справа доходить до Кіновсесвіту Марвел, глядачі очікують деяких ключових речей від майбутнього проекту: фірмового гумору Marvel, взаємодії з персонажами, епічної картинки і, звичайно ж, камео. Будь то Стен Лі або якийсь інший герой Марвел.

Коли Роберта Дауні-молодшого запитали чи буде у нього епізодична роль в майбутньому фільмі «Чорна вдова», актор дав зрозуміти, що Залізної людини в фільмі не буде. Припущення щодо камео Тоні Старка виникли через те, що фанати сподівалися побачити додаткові кадри з фільму «Перший месник: Протистояння», які теоретично мали б сенс з огляду на положення «Чорної вдови» на часовій шкалі Кінематографічного Всесвіту Марвел.

12/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *