Дисней отменили все события связанные с запуском Disney + в Европе

На цьому тижні Disney повинні були провести заходи щодо запуску європейського Disney + в четвер і п’ятницю, щоб продемонструвати послугу країнам, в яких він буде запущений найближчим часом.

Незважаючи на те, що не було ніяких офіційних заяв або новин в ЗМІ від Marvel Studios (тільки натяки на презентації інвесторам в минулому році), інтернет розорився черговими суперечками і чутками про можливі нові трейлери або проекти про які можуть розповісти на презентації.

Однак, сьогодні вранці Deadline повідомили, що Дісней скасував захід через коронавірус, із заявою від Дісней, яка містить наступну інформацію:

Через відмову появи на заході багатьох ЗМІ, пов’язаних із занепокоєнням поїздки за кордон викликаних коронавірусом, ми вирішили скасувати наші заходи по запуску Disney +, заплановані на четвер і п’ятницю.

Замість цього вони будуть публікувати матеріали в соціальних мережах, випускати прес-релізи і нададуть пресі демо-версію зустрічі в Лондоні в цю п’ятницю.

В даний час невідомо, що станеться з іншими великими диснеївськими подіями в березні, які, як очікується, будуть містити новини від Marvel Studios. Щорічні збори акціонерів заплановані на 11 березня в Північній Кароліні, але про зміни поки нічого не відомо, в той час як CinemaCon запланований на кінець цього місяця в Лас-Вегасі. Можливо, поки рано говорити про будь-які зміни і ми дізнаємося про них пізніше.

Хоч відзнятий матеріал для акціонерів і ніколи не був оприлюднений, часто хтось з акціонерів розказував про те, що вони там бачили. Цього року очікується, що вони побачать попередні матеріали того, що буде випущено Disney аж до кінця року, включаючи «Вічних» і серіали Marvel на Disney +. Якщо зустріч пройде відповідно до графіка на наступному тижні, ми можливо зможемо почути щось цікаве від її відвідувачів.

03/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *