Дата выпуска Новых Мутантов отложена в четвертый раз

Дісней перенесли випуск «Нових Мутантів», адаптацію режисера Джоша Буна серії Marvel Comics, через проблеми з коронавірусом.

Адаптація Джоша Буна спін-оффа серії Людей-Ікс раніше переносилася тричі, але, оскільки Дісней отримали права на фільм, здавалося, що фільм нарешті повинен був вийти 3 квітня 2020 року. Режисер і акторський склад навіть почали робити пости, анонсуючи завершення зйомок і вихід фільму.

«Нові Мутанти» розповідають про групу підлітків, що знаходяться в ув’язненні в прихованій психіатричної лікарні, де досліджують їх мутантні здатності. На додаток до режисерської роботі Бун також став співавтором сценарію, який, як кажуть, заснований на «Demon Bear Saga», сюжетній лінії, яка йшла в оригінальних коміксах Marvel, створених Крісом Клермонт і Бобом Маклеодом.

Тепер ми дізналися, що на тлі зростаючої заклопотаності з приводу коронавіруса Disney вирішили знову відкласти дату випуску «Нових Мутантів». За словами представника Disney, вони зараз працюють над новою датою релізу.

Ми щиро віримо в майбутнє фільму, і шукаємо нові потенційні дати релізу в 2020 року, які будуть оголошені пізніше.

Новых Мутантов отменили в четвертый раз

Ця новина напевно розчарує фанатів, які сподівалися нарешті побачити фільм, про який вперше було оголошено в 2015 році. Маркетингова кампанія навколо квітневого релізу досягла свого апогею, і режисер ділився подробицями сюжету про запланований, але зараз скасований фільм. Все виглядало добре до того, як на початку цього тижня кілька кіностудій почали відкладати майбутні дати виходу через зростаючі побоювання, що смертельна пандемія коронавіруса вплине на касові збори.

13/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *