Черная вдова заработала 60 миллионов долларов только с Disney+

Disney оголосили, що «Чорна вдова» заробила 60 мільйонів доларів тільки з Disney + з акаунтів з підключеним раннім доступом, а також заробили ще 80 мільйонів доларів в прокаті.

Цей фільм став першим фільмом від Marvel Studios, який був випущений з початку пандемії COVID-19, він став історією походження персонажа Скарлетт Йоханссон і початком театральної частини 4 Фази. Це також перший повнометражний фільму Кіновсесвіту Марвел який вийшов одночасно в кінотеатрах і на потоковій платформі Disney +.

«Чорна вдова» вийшла в кінотеатрах по всьому світу в п’ятницю і розглядалася як індикатор відновлення касових зборів після закриття кінотеатрів під час пандемії. З моменту запуску потокової платформи Disney + для передплатників відбулася онлайн-прем’єра декількох проектів призначених для кінотеатрів, в їх числі «Гамільтон», «Душа» і «Лука». Платформа також випробувала схему раннього доступу для фільмів, які запускалися одночасно з кінотеатрами, щоб максимізувати касові збори.

Кассовые сборы Черная Вдова

«Чорна вдова» дебютувала в топах касових зборів після прем’єри в п’ятницю. Disney оголосили, що її валовий прибуток в розмірі 215 мільйонів доларів складається з 80 мільйонів доларів США в прокаті всередині країни, 78 мільйонів доларів США з міжнародних касових зборів і більше 60 мільйонів доларів США в результаті продажу на Disney +. Ця новина робить фільм Кіновсесвіту Марвел найкасовішим з моменту початку пандемії COVID-19 на початку 2020 року. Нижче повна заява Каріма Деніела, голови Disney Media and Entertainment Distribution:

І знову Marvel представили неймовірний фільм на радість фанатів по всьому світу. «Чорна вдова» досягла багатьох вершин на поточному ринку. Високі показники «Чорної вдови» в ці вихідні підтверджують нашу гнучку стратегію поширення, яка полягає в тому, що франшизні фільми доступні в кінотеатрах для перегляду на великих екранах і, оскільки проблеми COVID не вирішено у всьому світі, дає можливість глядачам дивитися нові фільми вдома на Disney +.

Топи касових зборів, які перевершила «Чорна вдова», безсумнівно стали можливі завдяки одночасному запуску в кінотеатрах і на Disney +, де перегляд коштував 29,99 доларів. Це третій фільм який вийшов таким чином, раніше глядачами дали можливість подивитися «Мулан» і «Раю і останній дракон».

На успіх фільму на Disney +, ймовірно, також вплинуло продовження Кіновсесвіту Марвел на платформі з виходом серіалів «ВандаВіжен», «Сокіл і Зимовий солдат» і «Локі». Сцена після титрів «Чорної вдови» також служить тизером майбутнього серіалу «Соколине око», яка вийде на платформі восени.

12/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *