черная вдова не выйдет онлайн

Після того, як реліз «Чорної Вдови» був відкладений на невизначений час, фанати Marvel вимагають, щоб фільм був випущений на Disney +. Однак є серйозна причина, чому це навряд чи станеться.

Пандемія коронавіруса привела до масових змін в індустрії розваг, оскільки кіностудії не можуть залишатися прибутковими в умовах закриття кінотеатрів і перебування людей в ізоляції. Раніше вже було відкладено безліч релізів, серед яких «Нові Мутанти», «Мулан», «Форсаж 9». А сьогодні вийшла новина, що реліз «Чорної Вдови» також відкладається на невизначений термін.

У той час як все більше і більше людей залишаються вдома, деякі студії знайшли спосіб розважити їх. Вчора Universal оголосили, що деякі з їхніх останніх проектів, в тому числі «Людина-невидимка» і «Тролі. Світовий тур» будуть доступні на онлайн сервісі VOD замість кінотеатрів. Warner Bros. незабаром взяли з них приклад і дозволили перегляд онлайн «Хижих Пташок» і «Джентльмени». Disney, в свою чергу, випустили «Холодне серце 2» на Disney + на кілька місяців раніше, ніж планувалося спочатку, і випустили «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження» в цифровому форматі на кілька днів раніше запланованого терміну.

Подібні дії дали фанатам Marvel надію, що те ж саме може бути можливо і для «Чорної Вдови». Вони навіть створили петицію, щоб змусити студію опублікувати фільм в онлайн режимі. Але студія виключила таку можливість, основною причиною відмови стало те, що їх фільм, на відміну від інших, раніше не з’являвся в кінотеатрах і не може бути показаний на онлайн сервісах.

18/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *