Доктор Осьминог из Человек паук 2 присоединится к КВМ

Після появи новин про Альфреда Моліна, який з’явився на знімальному майданчику «Людина-павука 3» для Кіновсесвіту Марвел, з’явилися чутки, що він повернувся до ролі Доктора Восьминога з «Людини-павука 2» Сема Реймі.

Примітно, що раніше було офіційно підтверджено, що Джеймі Фокс знову зіграє Електро у фільмі, як й в «Нова Людина-павук 2. Висока напруга», але з деякими змінами. Однак це не означає, що Моліна відтворить нову версію свого культового персонажа. Якщо він й з’явиться у фільмі, то Отто Октавіус Моліни повинен бути тим же самим, якого фанати бачили у фільмі Реймі з двох причин. По-перше, пора як слід вивчити концепцію Мультивсесвіту в Кінематографічному Всесвіті Marvel. По-друге, на відміну від Електро, який не сподобався багатьом фанатам, Моліна подарував їм одного з кращих лиходіїв коміксів на екрані.

У 2022 році «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» збирається глибоко зануритися в концепцію Мультивсесвіту. Щоб зробити це, не збиваючи з пантелику аудиторію, буде гарною ідеєю вводити її поступово. «ВандаВіжн» очолить це занурення вийшовши в січні 2021 року, а «Людина-павук 3» піде за цим прикладом в грудні того ж року, додавши персонажів, які є новими для КВМ, але знайомі шанувальникам більшого канону фільмів Marvel.

Бенедикт Камбербетч повторить свою роль Доктора Стренджа в «Людині-павук 3», тому було б марнотратно не використовувати цю можливість й не привернути хоча б пару персонажів Marvel з минулих франшиз. Наприклад з «Людей Ікс» студії Фокс, трилогії «Блейд», фільмів «Примарний гонщик»та двох попередніх франшизах про Людину-павука. А Доктор Восьминіг, безсумнівно, є одним з кращих з них. Немає кращого способу уявити Мультивсесвіт як концепцію, ніж змусити якимось чином перетинатися в сучасній версії Спайді Тома Холланда вже відомих глядачам лиходіїв та героїв.

В каком фильме Марвел появится Доктор Осьминог

Моліна був бездоганним персонажем як до аварії, яка зробила його Доктором Восьминогом, так й в ролі самого лиходія. Йому вдавалося бути мерзенним та по-справжньому загрозливим, але в той же час співчуваючим та сердешним, що мало кому з лиходіїв вдавалося зобразити в фільмах за коміксами.

КВМ представив та поглинув безвісти безліччь пам’ятних лиходіїв, таких як Батіг, Малкіт та Ронан. На щастя, в наступних проектах глядачам повернули деяких з них, а саме Хельмута Земо, Кіллмонгера, Стерв’ятника, Его, Містеріо та Таноса.

Доктор Восьминіг, Альфреда Моліни, став один з кращих комічних лиходіїв в кіно, тому добре вписався б у франшизу, несучи ще одного культового лиходія в КВМ та ще більше розширивши Мультивсесвіт.

07/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *