Человек-паук останется в КВМ

Глава Sony Pictures Том Ротман розповів, що він хоче, щоб Людина-павук залишився в КВМ, як частина триваючого контракту студії з Disney.

Після укладення угоди про передачу прав на доступ до фільмів платформі Disney на початку 2015 року, партнерство Sony і Disney призупинилося минулого літа. В результаті цього студії почали готуватися до того, щоб Людина-павук покинув КВМ, замість того щоб зніматися далі, як планувалося раніше. Проте Sony і Disney змогли укласти нову угоду напередодні виходу «Людина-павук: Повернення додому 3» в цьому році.

На загальну думку, Sony перемогли в новій угоді Людина-павук/Marvel. У той час як Disney отримає чверть прибутку від «Повернення додому 3» (при цьому покриваючи лише відсоток від витрат), Sony зможе використовувати Тома Холланда і Людину-павука в КВМ у своїх майбутніх фільмах, таких як «Морбіус» і «Веном 2» .

Человек-паук будет сниматься в фильмах Марвел

Том Ротман і глава Disney Алан Хорн взяли участь в недавньому круглому столі для керівників студії THR, де виникла тема угоди Sony-Disney про Людину-Павука. Коли його запитали, чи може партнерство продовжитися після «Людина-павук: Повернення додому 3», і інших фільмів КВМ, на які укладено контракт, Ротман сказав наступне:

Я сподіваюсь, що так і буде. Я думаю, що наше партнерство стане безпрограшним варіантом. Я також вважаю, що це стане перемогою і для фанатів і для любителів кіно. Єдине, що я хотів би сказати з цього приводу, це те, що наш ритм переговорів не обов’язково збігається з нашими бажаннями …

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *