Элизабет Олсен рассказала о статусе съемок Доктор Стрэндж 2

Очоливши власний проект на Disney + з Полом Беттані «ВандВіжн», актриса повторить роль Ванди Максімофф в прийдешньому сіквелі Сема Реймі з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі. А недавно, Елізабет Олсен натякнула коли почнуться зйомки «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Спочатку представлена ​​як злодій в «Месники: Ера Альтрон», разом зі своїм братом Ртуттю (П’єтро Максімофф), до кінця фільму Багряна Відьма стала не тільки союзником Месників, але й членом їх команди. За ці роки Ванда пройшла досить довгий шлях який завершився трагедією, коли вона залишилася одна після смерті Віжена від рук Таноса в «Месники: Війна нескінченності». З початком 4 Фази КВМ персонаж стане одним з найвидатніших героїв франшизи, будучи єдиним персонажем, який, як підтверджено, грає ключову роль в двох різних проектах.

В інтерв’ю Conde Nast Traveler Елізабет Олсен розповіла, що до Різдва вона буде в Лондоні на зйомках фільму «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Хоча вона й не повідомила, чи будуть знімати фільм до того часу, це дає уявлення про те, коли проект буде запущений у виробництво.

Я отримала дійсно цікавий досвід в тому, як американець може на законних підставах жити в Великобританії, й побачила, що пенсійна віза видається, коли вам виповнюється 54 роки. Мені здається, що британці працюють, щоб потім спокійно жити на пенсії… на відміну від Лос-Анджелеса та Нью-Йорка. Я скоро повертаюся назад, щоб знятися в продовженні «Доктора Стренджа», так що буду там на Різдво, недалеко від Лондона.

Когда выйдет Доктор Стрэндж 2

Раніше ходили чутки, що Камбербетч, можливо, буде в Атланті, штат Джорджія, зніматися в «Людині-павуку 3», де повинен з’явитися Доктор Стрендж. Поки що актора не помітили на знімальному майданчику, тому складно сказати, правдиво чи це припущення. Проте, зйомки для спільного проекту Marvel Studios та Sony в даний час йдуть повним ходом.

Вже були випущені офіційні зображення зі знімального майданчика, не кажучи вже про нове відео, в якому герой, який повзе по стінах, виконує різні трюки. Припускаючи, що Камбербетч дійсно бере участь в «Людині-павук 3», можна з упевненістю сказати, що у нього буде достатньо часу, щоб завершити свою участь в тріквелі, перш ніж він офіційно перейде до зйомок «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля».

Якщо це дійсно так, на початку 2021 року буде зніматися три фільми студії Marvel. До цього моменту виробництво «Людини-павука 3» та «Доктора Стренджа 2» буде в повному розпалі, а фільм Тайки Вайтіті «Тор: Кохання та грім» вже почали знімати в Австралії. І це крім серіалів КВМ для Disney +, які, за чутками, скоро почнуть показувати. Але зміни в розкладі можуть бути внесені в будь-який момент, так як ситуація з коронавірусів в усьому світі може змінитися в будь-який момент.

22/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *