Кинослухи кого покажут в Доктор Стрэндж В мультивселенной безумия

Ми вже багато цікавого чули про фільм «Доктор Стрендж: В мультивсесвіті божевілля», але зараз ви дізнаєтеся дещо справді цікаве, що добре пояснить всю суть назви.

Концепція Мультивсесвіту означає, що існують інші альтернативні реальності, в яких також є супергерої з кіновсесвіту Марвел, але вони можуть дуже сильно відрізнятися. І, згідно з надійних джерел, продовження про Доктора Стренджа розповість нам про це, і цілком ймовірно, що ми зможемо побачити деяких відомих персонажів з кіновсесвіту Марвел, але зовсім в іншому вигляді.

Це не означає, що вони повернуть акторів виведених з Кіновсесвіту Марвел, таких як Залізна Людина або Капітан Америка. Але якщо Стрендж зіткнеться з ни, ми зможемо побачити в ролі цих персонажів зовсім інших акторів, які грають їх у їхній власній версії Кіновсесвіту Марвел.

Концепція Мультивсесвіту відмінний спосіб ввести нових супегероїв в Кіновсесвіт Марвел, наприклад, Америку Чавес (Міс Америка). А оскільки все це відбувається в іншому Кіновсесвіті, Марвел можуть перестрахуватися, і якщо якийсь із супергероїв фанатам не сподобається, його більше не покажуть на екранах. Або ж навпаки, введуть героїв в існуючий Кіновсесвіт, якщо вони покажуть хороші рейтинги, можливо навіть повернуть на екрани персонажів, яких було виведено з екранів.

05/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *