Фильм Черная Вдова может не выйти в кинотеатрах

Світ змінюється, і кожному потрібно адаптуватися до нової реальності, шанувальникам Marvel в тому числі. З закритими кінотеатрами по всьому світу і без розуміння того, що далі буде з Голлівудом, студії почали випускати свої недавні релізи за допомогою цифрового показу, щоб хоч якось заробляти гроші.

Першими так вирішили вчинити Дісней, випустивши в онлайн свій мультфільм «Уперед» від Pixar за 200 млн. доларів. А минулого тижня вони показали онлайн останній реліз 2020 року – «Поклик пращурів». Тепер студія залишилася з шістьма фільмами, якими вони не можуть заробити грошей, і, ймовірно, вони намагаються якось вийти з цієї ситуації.

Минулої ночі, Грейс Рендольф, американська письменниця коміксів, написала в Твіттері, що чула, що ходять чутки про те, щоб зробити можливість покупки / оренди цифрових версій «Чорної Вдови» та «Мулана». Аналогічно тому, як Дісней зробили з «Уперед».

І це здається логічним, адже студії необхідно хоч якось заробляти гроші щоб не збанкрутувати. В даний час всі тематичні парки Дісней по всьому світу закриті, що призводить до втрати в більш ніж 3 мільярди доларів. Велика частина магазинів також закрита, що означає, що на товарах вони також не можуть заробити. А на додаток до всіх закритих кінотеатрах по всьому світу можливість дуже великих фінансових втратит для студії можлива. На сьогоднішній день, через спалах коронавіруса, компанії Walt Disney довелося залучити близько 6 мільярдів доларів у вигляді боргових зобов’язань.

30/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *