Капитан Марвел и Алая Ведьма сразились за звание самого сильного Мстителя

Складно визначити найсильнішого Месника, особливо якщо врахувати список таких членів команди як Капітан Америка, Халк і Залізна Людина. Проте, фанати продовжують спроби визначити хто з персонажів Кіновсесвіту Марвел гідний цього титулу. У новому фан-арті зобразили Багряну Відьму яка бореться з Капітаном Марвелом в спробі визначити хто з них найсильніший Месник в Кінематографічному Всесвіті Marvel.

Поговоримо про Багряну Відьму, в Marvel Comics вона дочка Магнето, тому вона вже має в своїй крові гени наймогутнішого суперлиходія Всесвіту Марвел. Додайте до цього той факт, що вона, на відміну від батька, може використовувати свої руйнівні надсили в будь-який момент. Вперше вона з’явилася разом зі своїм братом Ртуттю в ролі членів Братства Злих Мутантів ще в 1960-х роках, а також в якості помічниці Альтрона до його появи в «Месники» в КВМ.

А тепер про Капітана Марвел. Вона зображена як типовий хороший супергерой. Керол Денверс має довгу історію в Marvel Comics, впродовж кількох десятиліть вона позиціонувалася як одна з найсильніших супергероїв Всесвіту. З виходом її власного фільму «Капітан Марвел» в 2019 році її історія і суперсили стали вагомою силою в КВМ. Також варто зауважити, що вона зіграла ключову роль в одному з найбільш важливих моментів під час фінальних сцен «Месники: Завершення».

Отже, як би виглядала епічна битва між цими супергероями? У Instagram, BossLogic вирішили показати фанатам те, як буде виглядати епічна битва між Капітаном Марвел і Багряною Відьмою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Scarlet Witch Vs Captain Marvel #MultiVersus saw this debate on twitter so I thought I’d add it in, who you got?

Публикация от Bosslogic (@bosslogic)

Фан-арт, створений на основі хештегу #Multiversus в Instagram, показує як обидві героїні борються за звання найсильнішого супергероя Марвел. Ті, хто встане на сторону Ванди, вірять в її здібності, включаючи магію хаосу, чаклунство і здатність маніпулювати оточенням. До сил Капітана Марвелом можна віднести надлюдську силу, швидкість і здатність не тільки поглинати енергію, а й вистрілювати нею з рук завдаючи руйнівні удари своїм ворогам.

04/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *