в КВМ появятся Юные Мстители

Після того як перший фільм заробив 1 мільярд доларів касових зборів, Кевін Фейдж заявив, що Капітан Марвел стане основним вектором розвитку КВМ, а продовження її історії стане основою майбутньої сюжетної лінії. Пару тижнів тому Marvel Studios офіційно перенесли «Капітан Марвел 2» на липень 2022 року.

Зараз Marvel працюють над секретним проектом «Young Avengers», і, ймовірно, ми незабаром зможемо побачити нових Месників на великому екрані. Багато фанатів вважають, що проект «Юні Месники» призначений для появи на великих екранах, і хоч ці персонажі точно перейдуть в фільми, цілком ймовірно, що команду Месників для початку покажуть в одному з серіалів на сервісі Дісней +.

Disney не збираються прощатися з однією з найбільших касових франшиз всіх часів, і вже будують плани щодо нових фільмів про Месників на найближчі кілька років. І в мережі з’являється все більше чуток про те, що «Капітан Марвел 2» стане відправною точкою для створення нової франшизи «Юні Месники», подібно до того, як «Перший месник» став основою для виникнення франшизи «Месників».

Так само як в коміксах, ймовірно, ми зможемо побачити кілька команд супергероїв в КВМ. Disney + вводять таких персонажів як Кейт Бішоп, Віккан, Швидкість і Ілай Патріот для команди Юних месників. На великому екрані вони скоріше за все з’являться на чолі з Капітаном Марвелом.

21/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *