Доктор Стрэндж В мультивселенной безумия продолжат снимать в июне

Пандемія коронавіруса привела Голлівуд в хаос, сталася масова затримка або скасування всіх фільмів і серіалів, але недавно ми дізналися, що в Marvel Studios намагаються продовжувати створення фільмів віддалено. Буквально на днях одна з VFX студій, які працюють над «Вічними», підтвердила, що все ще працює над пост-продакшеном.

Сьогодні в Variety вийшла стаття про виробничий хаос в Голлівуді, в якій йдеться про те, що «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» повинен почати зніматися в червні:

Наймасштабнішим фільмом, виробництво якого залишається під питанням і ще не перенесено, став «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Підготовка до зйомок фільму про супергероїв тривала віддалено, і наші джерела повідомляють, що активні зйомки продовжаться в червні.

Спочатку планувалося, що зйомки «Мультивсесвіту божевілля» стартують в травні, так що затримка складе всього місяць. Якщо фільм дійсно почнуть знімати в червні, можливо, інші фільми і серіали, які були зупинені, такі як «Шан-Чі» та «Сокіл та Зимовий солдат», зможуть відновити виробництво цього літа.

30/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *