кого сыграет Кристиан Бэйл в Марвел

З тих пір як Крістіан Бейл почав переговори про участь в «Тор: Любов та грім», фанати в мережі збудували безліч теорій про те, кого б він міг зіграти. Від Бета Рей Білла, Даріо Аггера, до Горра М’ясника Богів; загалом будь-кого з персонажів, який хоч якось був пов’язаний з Тором.

Але на цьому тижні частина з існуючих теорій отримали підтвердження, коли на сайті The Illuminerdi з’явилася стаття про те, що персонаж Бейла буде лиходієм і інопланетянином. Така заява виключає можливість появи Бета Рей Білла, оскільки він ніколи не був справжнім лиходієм, але робить можливою появу інших персонажів, яких ми упускали раніше.

По-перше, для тих хто все ще думає, що він може бути Горром М’ясником Богів, Тайка Вайтіті ніби як вже вивів його з КВМ в «Тор: Раґнарок», коли передав сили Горра Хелі.

Даріо Аггер дійсно може з’явитися. Згідно з деякими теоріями він може перетворитися в мінотавра Мангога, але є також безліч інших припущень.

У Marvel були плани представити двох різних космічних лиходіїв в КВМ. А з новинами про те, що Бейл грає міжгалактичного лиходія в «Тор: Любов та грім», можливо, він може бути одним з них.

Першим є Tryco Slatterus, відомий як Чемпіон Всесвіту, який безпосередньо пов’язаний з Грандмастером, якого нам показали в «Тор: Раґнарок». Але нам здається, що це буде не він.

Гладіатор (Калларк) – один з улюблених фанатами персонажів, якого Marvel дійсно хочуть ввести в КВМ і який відмінно підійде Бейлу. Довгий час стримуваний студією Фокс, вони вибирали між ним і Ші’ар, Калларк викличе успіх у фанатів. Сам персонаж не зробить з Бейла справжнього лиходія, оскільки згідно коміксами Гладіатор іноді міняв свій світогляд. Він часто вступав в союз з Людьми Ікс і Месниками, коли ті стикалися з вселенськими загрозами.

Нагадаємо, що це всього лише наше припущення і спроба знайти зв’язок між Бейлом і персонажами, яких Марвел планують використовувати в майбутньому. Можливо, в кінцевому підсумку, він зіграє персонажа, якого ніхто з нас не чекав побачити.

07/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *