Кристиан Бэйл в Тор 4 появится как Горр Мясник Богов

Розкрито роль Крістіана Бейла в прийдешньому фільмі «Тор: Кохання та грім», він буде грати Горр М’ясника Богів. Тор Кріса Хемсворта повернеться в четвертйй сольній пригоді в «Кохання та грім», реліз якого в даний час намічений на 6 травня 2022 року.

Зйомки намічені на січень 2021 року, а режисер «Тор: Рагнарек» Тайка Вайтіті знову повернеться до роботи над «Тором 4». Подробиці сюжету все ще тримаються в секреті, але «Кохання та грім» вже зібрали дуже багато чуток.

На додаток до Хемсворта й Вайтіті, «Кохання та грім» повернуть Тессу Томпсон в ролі Валькірії та Наталі Портман у ролі Джейн Фостер, що стане її першою появою в КВМ після «Тор 2: Царство темряви» 2013 року. Крім того, підтверджено, що Кріс Пратт з’явиться у фільмі як Зоряний Лорд, а Бейл приєднається до КВМ як лиходій. До сих пір роль Бейла в «Кохання та грім» трималася в секреті, але таємниця нарешті була розкрита.

Під час Дня інвестора Дісней глава Marvel Кевін Файг підтвердив, що Бейл є лиходієм в «Тор: Кохання та грім». Потім він зробив ще одну заяву, щоб показати якого лиходія він буде грати, а саме Горра М’ясника Богів. Шанувальники ввважали, що Бейл буде грати Бета Рея Білла, коли він вперше отримав роль, але це явно не так.

когда выйдет Тор 4

Створений Джейсоном Аароном та Есадом Рібичем, Горр дебютував в коміксі «Thor: God of Thunder #2». Як інопланетянин, що виріс на безіменній безплідній планеті, Горр часто молився богам, щоб вони допомогли йому та його близьким вижити в суворих умовах його планети. На жаль, він втратив всю свою родину й вирішив, що боги не більше ніж вигадка, оскільки вони не зробили нічого щоб допомогти йому.

Однак Горр незабаром дізнався, що боги дійсно існують, що привело його на шлях помсти та прагнення вбити кожну божественну істоту. Як це часто буває, є ймовірність, що Marvel змінять передісторію Горра для «Кохання та грому», але в якості відправної точки його передісторія з коміксів звучить досить переконливою.

З огляду на те, що сюжетна лінія коміксів в якій Джейн стає Тором, є важливою частиною «Кохання та грому», не дивно, що існуючий там персонаж буде виступати в ролі лиходія. Присутність Горра в «Тор 4» відкриває безліч сюжетних можливостей ьа веде до епічної битві між ним та Тором. Оскільки Тор є симим сильним з богів в КВМ, що зобов’язує Горра виступити в битву проти нього.

20/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *