крис эванс снова сыграет Капитана Америка

Кріс Еванс повертається до ролі Капітана Америки в прийдешньому проекті Кінематографічного Всесвіт Marvel, а сам актор на стадії підписання договору з Marvel Studios.

Актор завершив свою історію в ролі Капітана Америки в «Месники: Завершення». В кінці фільму він з’явився як постаріла версія Стіва Роджерса та передав щит Капітана Америки своєму другові Сему Вілсону, також відомому як Сокіл. Сем Вілсон збирається повернутися разом з другом дитинства Стіва Бакі Барнсом в серіалі на Disney + «Сокіл та Зимовий солдат», який розповість про боротьбу Сокола та спроби стати новим Капітаном Америка.

Що стосується Еванса, то він вперше з’явився в Кінематографічному Всесвіті Marvel у фільмі «Перший месник» 2011 року, а потім приєднався до першого складу Могутніх героїв Землі для фільму «Месники» 2012 року. Актор, як відомо, не наважувався приєднатися до тоді ще бурхливого всесвіту супергероїв Marvel Studios через кількість фільмів в яких він на той момент знімався, а їх було шість. Але пізніше він знявся в семи фільмах КВМ, три сольних та 4 про Месників, а також отримав епізодичні ролі в «Тор: Царство темряви» та «Людина-павук: Повернення додому». Але тепер здається, що Еванс готовий повернутися в КВМ в ролі Капітана Америка.

Сьогодні Deadline повідомили, що Еванс веде переговори про повернення в КВМ в ролі Капітана Америки в майбутньому проекті Marvel. Видання повідомляє, що актор або наближається до угоди, або угода вже закрита й він повернеться в проект Marvel. Крім того, це буде не нова частина серії фільмів «Капітан Америка», а щось схоже на роль Роберта Дауні-молодшого, коли він з’являвся як другорядний персонаж в «Перший месник: Протистояння» та «Людина-павук: Повернення додому».

крис эванс вернется к роли Капитана Америка

На даний момент неясно для якого саме проекту може повернутися Капітан Америка Еванса, але це може бути або фільм, або серіал, оскільки Marvel Studios виходить на ринок телебачення з прем’єрою «ВандаВіжн». Старий Стів Роджерс, що з’явиться в «Соколі та Зимовому солдата», найвірогідніший з проектів, оскільки персонаж Еванса має близькі стосунки з Семом та Бакі.

Також можливо, що Marvel Studios буде використовувати введення та дослідження Мультивсесвіту в 4 Фазі щоб представити альтернативний всесвіт Капітана Америки. Це було б одним із способів яким КВМ міг би повторно подати молодого Стіва Роджерса, оскільки Кеп на основний часовій шкалі набагато старше.

Можливо вас шокує те, що Еванс готовий повернутися в Марвел так скоро після «Завершення», але цього варто було очікувати. З тих пір як актор завершив свою сюжетну лінію в «Завершенні», актор сказав, що повернеться якщо запропонують гідний сценарій. Фактично, минулого літа Еванс навіть сказав, що сумує за роллю Капітана Америки та роботі з Marvel. А оскільки КВМ повертають Тобі Магуайре та Ендрю Гарфілда в ролі Людини-павука для свого третього фільму про павуків, поява Кріса Еванса в ролі молодого Капітана Америки вже не здається такою неймовірною подією.

15/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *