почему Хьюго Уивинг не снимался в роли Красного Черепа

У грудні 2018 року в інтерв’ю з братами Руссо про «Месники: Війна нескінченності» їх запитали, чи повернеться коли-небудь Хьюго Вівінг до своєї ролі Червоного Черепа. Ентоні Руссо сказав: «Йому це пропонували». І тепер ми знаємо яку відповідь він дав.

В інтерв’ю Time Out Вівінг пояснив, чому він не повернувся в КВМ:

О так. Мені подобалося грати Червоного черепа, це було дуже весело. Ми всі були зобов’язані підписати контракт на три фільми. Я думав, що «Червоний череп», ймовірно, повернеться у фільмі «Капітан Америка», але мені запропонували зіграти роль лиходія тільки в «Месниках». На той час вони змінили умови про які ми домовилися, і тому гроші, які вони запропонували мені за «Месників», були набагато менші ніж я отримав за найперший фільм. А пропозиція, коли ми вперше підписали контракт, полягала в тому, що гонорар буде збільшуватися з кожним фільмом. Вони мені сказали: «Це просто озвучування ролі, а не повноцінні зйомки і вони не займуть багато часу». Я порахував неможливим подальші переговори з ними через мого агента. І я не дуже хочу це робити. Але я можу розглянути цю можливість в майбутньому.

Його коментар зміг покласти кінець інтернет-теоріям про те, що він був зайнятий іншими зйомками і тому не повернувся в КВМ. В інтерв’ю він також додав, що він не буде агентом Смітом в «Матриця 4» через щільний графік зйомок.

06/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *