Эмма Фрост использует свою сексуальность как оружие

Перезавантаження франшизи «Люди Ікс» Джонатана Хікмана встановило новий статус-кво для мутантів всесвіту Marvel, надавши сотням забутих мутантів другий шанс. Деякі мутанти отримали значні поліпшення своїх сил з моменту запуску нових коміксів, а Емма Фрост, крім своїх сил, стала володаркою нищівної зброї – неймовірної сексуальності, яку вона вже використала з розумом.

Після смерті Кейт Прайд багато хто вважав, що Емма Фрост стала набагато серйозніше і відповідальніше. У той час як Емма, можливо, зблизилася з Кейт, а історія була зосереджена навколо емоційного зростання Кейт як персонажа, її смерть дійсно вплинула на Емму. Фрост далеко не невинна, але перезапуск Джонатана Хікмана намагається виправдати її, і цьому буде присвячений новий комікс «Marauders # 10».

Мутанти Кракоа виявили, що група росіян створює руйнівну зброю за старими кресленнями Коваля. Всі більш нові технічні документи стали недоступні, коли вони перестали співпрацювати з урядом США. Коваль був вражений почувши цю новину, поки не згадав, що у одного з інженерів, який працював на нього, була фотографічна пам’ять, і він, ймовірно, є винуватцем відродження руйнівної технології. Емма і Мародери відправляються на захоплення російського вантажного корабля, який за сумісництвом є фабрикою з виготовлення зброї.

Зупинивши корабель масивними айсбергами завдяки Айсмену, команда телепортується на його борт. Їх місія полягає в тому, що вони зобов’язані знищити зброю і не дати нікому розповісти про її існування, але Кракоанський закон забороняє вбивства. Емма може і зв’язана законом Кракоа, але вона знає й інші способи вдатися до насильства проти команди корабля. Коли Біла Королева і Палій досліджують коридори корабля, вони наштовхуються на чотирьох поплічників, які негайно відкривають по ним вогонь. Коли їх розділяють і заганяють в кут здається, що їх перемогли, поки Емма не починае роздягатися. Вона закриває своїх друзів загнаних в кут, повністю розстебнувши куртку, змушуючи поплічників зупинитися і сфокусувати всю увагу на її голому торсі.

сексуальное оружие Эммы Фрост

Піднімаючи руки в знак сдачі, Емма приголомшила ворогів своєю розстібнутою курткою. Помітивши що вони більш недієздатні і взявши під контроль їх розум, вона змушує їх вистрілити один в одного, але при цьому намагаючись не порушувати закон Кракао про вбивство. Палій вийшовши з укриття вимовляє: «Чорт забирай!» – хоча невідомо, чи коментує він криваву сцену, яку бачить, або роздягнену Емму. Після чого він запитує її, як вона змогла контролювати так багато поплічників одночасно. Емма, як могутній мутант з телепатичними здібностями, пояснює, що досить просто керувати «ввічливими мавпами», особливо коли всі вони думають про одне й те ж.

Чим закінчиться ця історія ви зможете дізнатися в коміксі «Marauders # 10», який вийде в червні 2020 року.

31/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *