Люди Икс собирают армию Мутантов Нежити

В майбутній події Marvel в «Empyre» Люди Ікс зберуть армію «мертвих мутантів» проти вторгнення «інопланетних рослин».

Перше велика подія в коміксах 2020 року «Empyre» розповість, що імперії Кріі і Скруллів об’єднаються під керівництвом молодого Месника на ім’я Халклінг і почнуть скоординоване вторгнення на Землю.

На цей раз вторгнення інопланетян торкнеться всієї земної кулі. Таким чином, Marvel поступово вводять події, які торкнуться і об’єднають майже всіх супергероїв Всесвіту Марвел. Це, природно, призвело до припущень про те, що Люди-Ікс також падуть, враховуючи, що вся раса мутантів зібралася в країні-мутантів Кракоа. У цій країні сконцентрована величезна кількість людей з надздібностями з усієї планети.

Армия Мутантов Нежити

Схоже, що з невідомих причин Люди Ікс повернуться на острів Геноша. Розташований у південно-східного африканського узбережжя, на північний захід від Сейшельських островів і на північний схід від Мадагаскару, Геноша були першою нацією мутантів. Острів став місцем однієї з найбільших трагедій в історії мутантів, коли ізгої-Вартові знищили населення острова в 16,5 мільйонів людей, акт геноциду, в результаті якого на планеті залишилося всього 986 ​​618 мутантів. Люди Ікс знайшли спосіб поєднувати технологію Церебро і свої суперсили, щоб воскресити полеглого мутанта, і поставили перед собою мету повернути кожного мутанта, який коли-небудь помер. Але, з якоїсь причини, повернення Людей Ікс в Геношу привело їх до того, що Марвел називають «Армією мутантів-мерців».

Згадка «інопланетних рослин» також викликає безліч питань. Можливо це відносилося до Котаті, раси рослин, яка майже вимерла під час саги Темного Фенікса і яка історично ненавиділа Людей Ікс.

21/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *