когда халк вернется в марвел

Марк Руффало впевнений в тому, що «Месники: Фінал» стали кінцем для його Халка, і не знає, коли зелений гігант зможе знову повернутися в КВМ.

Марк Руффало грав Брюса Беннера і його велике зелене альтер его з моменту першої появи в КВМ в 2012 році в «Месниках». З тих пір він знімався в кожному з фільмів про Месників, отримав одну з головних ролей у фільмі «Тор: Раґнарок» і знімався у фільмі «Залізна людина 3». Незважаючи на присутність в багатьох фільмах КВМ, Халку Руффало так і не дали сольний фільм.

Історія Халка на великому екрані досить цікава. Після менш вдалої екранізації Енга Лі в 2003 році персонаж отримав другий шанс в КВМ у фільмі «Неймовірний Халк» 2008 року. У цьому фільмі Едвард Нортон зіграв головну роль, але в наступних фільмах його замінили на Руффало, чому так вирішили досі залишається загадкою. З тих пір Халк Марка Руффало грунтовно влаштувався в Кіновсесвіті.

Намагаючись знайти баланс між своїм я і його зеленим альтер его в «Месники» і «Ері Альтрона», Халк зник до «Раґнарока», де з’ясувалося, що він був на всі 100% Халком протягом багатьох років. Але в підсумку він зміг об’єднати обидві особистості в одну – професора Халка, якого нам показали в «Месники: Завершення».

Під час інтерв’ю на шоу Грема Нортона Руффало зізнався, що знаходиться в невіданні щодо того, що в подальшому буде відбуватися з Халком. Коли його запитали, чи буде він повертатися у франшизу, він сказав: «Я не знаю, чесно. Коли-небудь це дійсно повинно було закінчиться, і можливо це саме той випадок ». І дійсно, в «Месники: Завершення» багато супергероїв закінчили своє існування. Чорна Вдова і Залізна Людина врятували всесвіт ціною свого життя, а Капітан Америка відмовився від свого щита, щоб прожити своє життя з Пеггі Картер.

почему халк не вернется в марвел

Якщо переглянути заплановані до виходу фільми 4 Фази КВМ, то дійсно немає ніяких натяків на повернення Халка. Єдиним проектом в якому поява Брюса Беннера мала б сенс є «Жінка-Халк», але на даний момент подробиці сюжету невідомі.

Але найбільшим невідомим на даний момент є те, як в КВМ будуть розвиватися події з новими командами. Саме це буде вирішальним фактором в потенційному повернення Халка. Зараз немає причин розповідати про Беннера і Халка оскільки всі його найближчі друзі померли, пішли у відставку, або відправилися досліджувати космос. Те що потрібно Халку, так це наступний великий крок, загроза при якій у нових Месників просто не буде іншого виходу окрім як повернути його, але хто знає, скільки часу знадобиться КВМ, щоб підготуватися до цього.

08/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *