Марк Руффало вернется к роли Халка в сериале Женщина-Халк

Уже підтверджено, що Марк Руффало повернеться до ролі Брюса Беннер, він же Халк, в майбутньому серіалі «Жінка-Халк» на Disney + з Тетяною Маслані в ролі головної героїні Дженніфер Уолтерс.

Коли в 2019 році було оголошено про серіал «Жінка-Халк», про шоу мало що було відомо. Згодом з’являлися чутки, що Маслані зіграє головну героїню серіалу, а а згодом стали поширюватися чутки й про те, що Руффало може з’явитися в проекті разом з нею.

Сама Маслані всіляко заперечувала її причетність до зйомок, а Руффало був більш прямолінійним у своїх коментарях з цього приводу, кажучи, що між ним та студією Marvel ведуться переговори про повернення, але неясно до чого вони призведуть. Нещодавно ж, завдяки офіційному заходу, і Тетяна Маслані і Марк Руффало зіграють свої ролі в серіалі на Disney +.

Директор Marvel Studios Кевін Файгі з’явився на Дні інвестора Дісней щоб розповісти про майбутній список проектів КВМ, в тому числі про «Жінка-Халк». Продюсер підтвердив, що Руффало повернеться до ролі Халка, а Тім Рот повернеться до своєї ролі Мерзоти.

Нагадаємо, що «Месники: Завершення» представив глядачам Розумного Халка, ідеальний гібрид Брюса Беннера та Халка. Після того, як гнів зеленого монстра пропав в «Месники: Війна нескінченності», Брюс зник на 5 років після їх поразки від Таноса та відродження Людини-мурахи, намагаючись знайти спосіб об’єднати дві його конфліктуючі особистості.

В результаті вийшла істота яка володіє генієм та свідомістю Беннера, а також силою Халка. Це дозволило йому стати ідеальним героєм для виконання зворотного клацання, який повернув всіх тих, хто загинув під час знищення Таносом.

Поки невідомо, яка версія персонажа з’явиться в серіалі «Жінка-Халк», але хоча ходять чутки, що Marvel Studios відбирають актора на роль молодого Брюса Беннера. Але нам здається, що не варто очікувати від творців серіалу зосередженої уваги на Халкові, швидше за все сюжет буде повністю зосереджений на його двоюрідній сестрі Дженніфер Уолтерс.

19/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *