Marvel анонсировали 10 сериалов которые выйдут в ближайшие пару лет

Disney підтвердили, що Marvel Studios випустить як мінімум 10 серіалів для Disney +, включаючи «ВандаВіжн» та «Сокіл і Зимовий солдат», в найближчі кілька років.

Перше десятиліття КВМ показало, що контент в основному надходив через фільми, випущені в кінотеатрах, але це зміниться з 4 Фазою. Запуск Disney + в листопаді 2019 року дав Marvel Studios абсолютно новий спосіб створення історії КВМ та дозволив робити це в новому лінійному форматі. Спочатку ця ера повинна була початися з «Сокіл та Зимовий солдат» в серпні 2020 року.

Через COVID-19 фанати все ще чекають перший серіал КВМ, але це скоро зміниться з виходом «ВандаВіжн» в січні 2021 року. Marvel вже завершили тільки два серіали, але кілька інших в даний час знаходяться на різних стадіях розробки. «Локі», «Соколине око» та «Міс Марвел» в даний час знімаються, а «Місячний лицар» та «Жінка-Халк», як очікується, почнуть знімати на початку наступного року. Але ці серіали складають лише частину того, що Marvel Studios надасть Disney + в найближчі роки.

Під час Дня інвестора Disney в 2020 році було оголошено, що в найближчі кілька років на Disney + буде випущено не менше 10 серіалів від Marvel. Якщо в цю кількість входить мультсеріал «Що, якщо …?» і всі сім серіалів заявлених раніше, то два проекти залишаються загадкою. Оскільки День інвестора тільки починається, офіційні оголошення про наступні два серіалав, або про декілька, можуть з’явитися найближчим часом.

какие сериалы выйдут от Марвел

Шанувальники вже знали, що Disney + стане важливою частиною 4 Фази завдяки презентаціям Marvel на конвенціях в 2019 році. Але осіння презентація D23 була останнім разом, коли Marvel анонсувала будь-які нові шоу. Тепер, коли минуло більше року, й Marvel Studios знаходить свій шлях до створення телешоу, підтвердження того, що вони з’являться, навряд чи стане сюрпризом.

З популярністю КВМ та успіхом «Мандалорця» немає сумнівів в тому, що «ВандаВіжн» та всі наступні серіали КВМ стануть великим хітом.

Що стосується інших серіалів на Disney +, ходять чутки про те, якими вони можуть бути. Повідомлялося, що серіал за участю Семюеля Л. Джексона в ролі Ніка Ф’юрі знаходиться в розробці, що дає нам дев’ять відомих шоу КВМ. Кастинг декількох персонажів «Молодих месників» викликав припущення, що в розробці також може бути серіал «Молоді месники». Також ходять чутки, що серіал заснований на Залізному серце або Примарному Гонщику знаходяться в розробці.

11/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *