Новое супергеройское животное в КВМ Лаки Пицца пес

Зйомки серіалу «Соколине око» тривають не дивлячись на нові обмеження пов’язані з коронавірусом. Сьогодні ми дізналися, що в серіалі для Disney + з’явиться нова тварина, яка раніше згадувалася в коміксах Марвел, а саме Лакі – піца пес (Lucky the Pizza Dog).

В майбутньому серіалі Джеремі Реннер знову зіграє свою роль Клінта Бартона, а фотографії зі знімального майданчики також підтвердили давні чутки про те, що Хейлі Стейнфельд зіграє Кейт Бішоп. Але крім нового супергероя у франшизі з’явиться ще один четвероногий персонаж, який став дуже популярним після недавньої появи в коміксах Марвел.

Розробка серіалу офіційно почалася в квітні 2019 року, й практично відразу з’явилися чутки про те, що серіал розповість про передачу Клінтом своєї ролі Соколиного Ока Кейт Бішоп. У міру розвитку сюжету Клінт буде навчати всьому, що знає Бішоп, й навчить як це бути супергероєм без надприродних суперсил. Спочатку планувалося завершити зйомки влітку 2020 року, але через затримки з коронавірусом виробництво тривало до кінця листопада.

По мірі просування роботи над серіалом, в мережі з’являються різні фотографії зі знімального майданчика. Крім фотографій на яких зображені актори, розкрилося кілька ключових деталей. Крім акторів в нових костюмах, погляди більшості фанатів були негайно звернені на чарівного золотистого ретрівера. Ті, хто знайомий з коміксами Marvel, пізнали в цій тварини Лакі – Піца пса (Lucky the Pizza Dog), який вперше з’явився в коміксі Метта Фрекшна «Соколине око».

Кто такой Лаки пицца пес марвел

Лакі вперше з’явився в 2012 році в коміксі «Hawkeye Vol.4 # 1» як собака, що належить Трексьют Мафії, російському злочинному синдикату. Після жорстокого поводження з боку власників, Лакі якого в той час звали Стріла, напав на мафію щоб врятувати життя Клінта. Собака була жорстоко побита злочинцями, в результаті чого Клінт відвіз його до ветеринарної клініки та врятував Лакі життя, але лікарям не вдалося врятувати його ліве око.

Перейменувавши його в Лакі, пес став близьким другом Соколиного Ока. Коли Кейт з’явилася в житті Клінта, Лакі відразу ж полюбив її. У якийсь момент вона навіть стала власницею собаки, коли на час переїхала в Лос-Анджелес. Мало того, що Лакі об’єднався з котом на ім’я Мьюнір, щоб вбити Наглядача, у нього також була своя власна роль в серіалі «Fraction». Лакі, зокрема, називав себе «Піца Дог» через свою любов до їжі.

Лакі стане вірним помічником не тільки для Соколиного Ока, який втратить слух, а й для молодої дівчини, яка навчатиметься справлятися з обов’язками, необхідними щоб взяти на себе роль Соколиного Ока. Хоча присутність Лакі могла бути просто кумедним камео його колезі з коміксів, глядачів може порадувати, якщо пес відіграє помітну роль в боротьбі з різними злодіями. У будь-якому випадку, ніхто не буде проти появи ще однієї тварини в КВМ.

03/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *