Марвел начнут съемки сериала Лунный Рыцарь этой осенью

Студія Marvel почнуть знімати серіал «Місячний Лицар» для Disney + в кінці цього року, що дасть їм більше часу для кастингу на роль Марка Спектора.

Як тільки минулого літа завершилася 3 Фаза КВМ, Marvel Studios озвучили свої плани на 4 Фазу Кінематографічного Всесвіту Марвел. Студією були анонсовані фільми «Чорна Вдова» і «Тор: Любов та грім», а також перші серіали КВМ для Disney +. «Сокіл та Зимовий солдат» і «Ванда/Віжн» стануть першими, їх покажуть вже в 2020 році, інші знаходяться в розробці.

Спочатку «Місячний Лицар» не був частиною лінійки початкових серіалів, але нам показали, що роботи над сольним серіалом про Марка Спектор почалися ще в минулому році. Marvel не оголосила дату релізу «Місячного Лицаря», але роботи над ним уже активно ведуться. Джеремі Слейтер, Академія «Амбрелла», був найнятий в якості ведучого сценариста, також ведуться пошуки актора на головну роль, який надіне на себе повнністю білий костюм Місячного Лицаря. Фанати супергероя вважають, що він отримає свої сили від єгипетського місячного бога Хонсу.

когда выйдет сериал Лунный Рыцарь от марвел

Згідно з даними порталу GWW, Marvel планує почати зйомки серіалу «Місячний Лицар» цієї осені. Зйомки почнуться в середині листопада в Атланті, штат Джорджія. Настільки пізня дата зйомок дасть Marvel більше часу для пошуку свого Марка Спектора і може означати, що серіал вийде на Disney + тільки в 2022 році.

Схоже, що Marvel Studios працюють в таких же тимчасових рамках виробництва своїх серіалів як і з фільмами. Вони зазвичай починають виробництво фільмів КВМ приблизно за рік до оголошеної дати випуску, це залишилося незмінним і для Disney +. «Сокіл та Зимовий солдат» і «Ванда/Віжн» почали знімати минулої осені, а вийдуть вони через кілька місяців в кінці цього року. Оскільки серіал про Місячний Лицаря почнуть знімати в листопаді, найімовірніше він вийде в кінці 2021 року, але через зйомки по всьому світу і можливих перерв на святкові дні реліз може бути відкладений на початок 2022 року.

28/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *