дата выхода Женщина Халк

Після декількох місяців затримок двох майбутніх серіалів Marvel для Disney +, «Жінка-Халк» та «Місячний Лицар», нарешті з’явилися нові дати початку виробництва.

У міру того як Кінематографічний Всесвіт Marvel вступає в 4 Фазу, вона виходить за рамки фільмів, створюючи ряд серіалів для Disney +. Прем’єра першого, «ВандаВіжн», відбудеться 15 січня, й очікується, що в наступні місяці будуть представлені «Сокіл та Зимовий солдат» і «Локі». Як й весь Голлівуд, Marvel були змушені скорегувати свої плани через пандемію коронавіруса.

«Жінка-Халк» та «Місячний Лицар» були вперше анонсовані Кевіном Файгі на виставці D23 Expo в 2019 році разом з «Міс Марвел». Здебільшого подробиці про ці серіали трималися в секреті, хоча в останні місяці головні ролі нарешті були розкриті. Як повідомляється, Оскар Айзек буде зніматися в «Місячному лицаря», а Тетяна Маслані стане зіркою «Жінка-Халк». Marvel ще офіційно не прокоментувала ці кастинги, але, оскільки зірка «Міс Марвел» Іман Веллані була помічена на знімальному майданчику, цілком ймовірно, що Ісаак і Маслані дійсно зіграють свої ролі.

Після того, як було перенесено кілька заявлених раніше дат початку зйомок, схоже, що «Жінка-Халк» та «Місячний Лицар» дійсно почнуть знімати. Згідно THR, обидва серіали для Disney + планується почати знімати в березні. Для довідки, в вищезазначених попередніх звітах говорилося, що «Жінка-Халк» почне зніматися цього літа, а «Місячний лицар» був запланований на листопад. Пандемія змінила ці плани.

дата выхода Лунный Рыцарь

Беручи до уваги цю інформацію, цілком ймовірно, що прем’єра «Жінка-Халк» та «Місячний Лицар» не відбудеться до 2022 року. Хоча вони й можуть бути завершені до кінця 2021 року, Marvel, ймовірно, захочуть розтягнути свої серіали для безперервного показу на Disney +.

У 2021 року вже вийдуть «ВандаВіжн», «Сокіл та Зимовий солдат» й, можливо, «Локі». Оскільки «Міс Марвел» вже почали знімати, його прем’єра відбудеться раніше, ніж «Місячний лицар» та «Жінка-Халк».

Пандемія коронавируса сильно змінила плани КВМ, змусивши франшизу повністю пропустити 2020 рік. Ми сподіваємося, «Жінка-Халк» та «Місячний Лицар» зможуть зняти вчасно й Marvel зможуть порадувати своїх фанатом новою 4 Фазою.

22/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *