Марвел рассказали почему Енота зовут Ракета

Менш ніж за десять років Єнот Ракета перетворився з маловідомого персонажа на справжнього улюбленця фанатів, але звідки насправді взялося його ім’я?

З моменту виходу першого фільму «Вартові Галактики» в 2014 році популярність Єнота різко зросла. Ракета перетворився з маловідомого культового героя, що з’явився всього в 10 коміксах протягом перших тридцяти років свого існування, до справжньої сенсації в ЗМІ, чиє обличчя можна знайти на самих різних товарах, від іграшок до одягу. Але багато хто може не знати, що ім’я персонажа походить з пісні Beatles, і цей факт не забув Людина-павук, коли вони вперше зустрілися. Спайді зустрічає Ракету в коміксі «King in Black: Symbiote Spider-Man #3» письменника Пітера Девіда.

Ракета був частиною всесвіту Marvel протягом 45 років, вперше з’явившись в сьомому випуску «Marvel Preview» ще в 1976 році. Створений легендами Біллом Мантла та Кітом Гіффеном, персонаж нудився в безвісності шість років, перш ніж з’явився в коміксі «Неймовірний Халк». Через кілька років після створення він отримав свою власну невелику серію коміксів перш ніж знову піти в безвість. Ситуація змінилася в середині 2000-х, коли персонаж приєднався до оновлених Вартових Галактики. Проте, дуже мало уваги приділяється походженню його імені навіть в Кінематографічному Всесвіті Marvel.

Творці Ракети підтвердили, що його ім’я було навіяно піснею «Rocky Raccoon» з однойменного альбому The Beatles 1968, відомого як «White Album». Це не найкраща пісня Beatles, звичайно, на відміну від «Ticket to Ride» або «A Hard Day’s Night», але Людина-павук все ж зрозумів цю пасхалку. Коли він вперше зустрічає Ракету в «Symbiote Spider-Man», дія якого відбувається в часи Спайді одягненого в свій оригінальний чорний костюм симбіота, він жартує: «Енот Ракета? Подобається пісня Бітлз?». На що Ракета відповідає: «Що таке Бітлз?».

Почему Енота Ракету зовут Ракетой

Їх діалог викликаний жахливою ситуацією в якій опинилися Людина-павук та Ракета в коміксі, але це також пасхалка яка вказує на фактичне походження імені персонажа. Те, що зазвичай не береться до уваги в обговореннях про Ракету, ймовірно через пісню, яка мало запам’ятовується сама по собі. Проте, в коміксі, який часто старався з усіх сил сигналізувати про свій поп-культурний та особливо музичний вплив, Зоряний Лорд навіть назвав корабель Вартових в честь Девіда Боуї. Дивно, що так мало фанатів знають про цей зв’язок, й особливо дивує те, що в КВМ не згадали про це.

Вплив Бітлз можна побачити за межами світу музики й в інших мистецтвах, в тому числі в коміксах. Мантло та Гіффен назвали Єнота Ракетою в честь однієї з найбільш маловідомих пісень групи, й це відмінний приклад того як культура уособлює себе, а також данину довгого життя Ракети в поп-культурі до того, як він привернув увагу ширшої фанатської бази.

На щастя, в триваючих «Вартових Галактики» Ракета недавно обьеднався з земними персонажами, котрі називають його Єнотом, так що, сподіваємося, він став трохи ближче до відкриття пісні, яка дала йому ім’я.

11/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *