как Гидра превратила Баки Барнса в Зимнего солдата

Marvel розповіли фанатам як Гідра перетворила Бакі Барнса, кращого друга Стіва Роджерса, в Зимового солдата. Коли Себастіан Стен дебютував в КВМ в ролі Бакі Барнса у фільмі «Перший месник», кожен хто був знайомий з коміксами, мав уявлення про те як його історія буде розвиватися далі. Незабаром з’явилися повідомлення про те, що Стен підписав контракт на ще кілька фільмів, й розвиток персонажа по історії з коміксів став неминучим.

Можливо, це було легко передбачити, але повернення Бакі назад в КВМ було зустрінуто надзвичайно добре, й на сьогоднішній день «Перший месник: Друга війна» 2014 року як і раніше вважається одним з кращих фільмів у всій франшизі.

В КВМ Бакі пережив падіння з великої висоти та був захоплений Гідрою. Поступово він перетворився на смертоносну зброю Гідри, яку заморожували кріогенним способом в проміжках між місіями та активували щоразу, коли Гідрі це було потрібно. Він був відповідальний за деякі з найгучніших смертей в історії КВМ, включаючи вбивства Говарда та Марії Старк й навіть вбивство президента США Джона Кеннеді.

Але як Гідра перетворила кращого друга Капітана Америки в Зимового солдата? Всі відповіді на питання фанатам нарешті дадуть в «The Wakanda Files», збірнику записів із Всесвіту зібраному Шурі, коли вона вивчала світ, що розвивається за межами Ваканди, який вийде в жовтні 2020 року.

Как Баки Барнс превратился в Зимнего Солдата

Згідно файлів Шурі, проект «Зимовий солдат» особисто контролював доктор Арнім Зола, коли він перебував під вартою СРСР в 1940-х роках. Шурі також вважала, що Гідра піддавала Барнса гамма-випромінювання, щоб збільшити його сили за допомогою енергії Тессеракта. «Моя робота триває таємно», – писав Зола в одній зі своїх особистих нотаток:

У сніговій пустелі Сибіру народжується новий солдат Гідри. Сибірський комплекс повідомив, що сержант Барнс дуже швидко відновлюється після падіння з моста. Його травми були великими й привели до ампутації лівої руки. Але це легко виправити за допомогою передових кібернетичних протезів.

Записи Зола вказують на те, що Бакі Барнс виявив несподівану стійкість до промивання мізків Гідрою. Проте, Гідра не зупиняється иа піддає Бакі ще більш інтенсивному впливу, а потім кріогенно заморожує його перед наступним сеансом промивання мізків.

Зимовий Солдат був би самим вірним агентом Гідри, якби не один фактор, який вони не врахували: його відданість Стіву Роджерсу, який через десятиліття розтанув з льоду й повернувся як Капітан Америка. «Загальні спогади Барнса та його найкращого друга, Стіва Роджерса, на мить запалили центри пам’яті, – зазначає Шурі, – він згадував по шматочках своє минуле життя, перебуваючи в схожому на сон трансі». Але Шурі, схоже, не вірить, що промивання мізків було успішно скасовано, а це значить, що Зимовий солдат цілком може бути підданий зовнішньому контролю. Це може виявитися важливим, оскільки пригоди Бакі продовжаться в серіалі «Сокіл та Зимовий солдат» на Disney +.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *