кто такой Зимний солдат биография

Бакі Барнс з’явився після гаданої смерті в ролі найманого вбивці під ім’ям «Зимовий солдат». Завдяки друзям, які повернули йому пам’ять, він тепер бореться разом з Месниками, а не проти них.

В ім’я країни

Джеймс Б’юкенен «Бакі» Барнс виріс в Брукліні разом з своїм кволим другом Стівом Роджерсом. Ці двоє стали відданими друзями, хоч Бакі і іноді жартував над Роджерсом, який, хоч був і дуже малий, завжди відстоював те, що він вважав правильним. Барнс навіть запропонував Роджерсу залишитися з ним і його сім’єю після смерті матері Стіва.

Баки Барнс

Коли в Європі вибухнула Друга світова війна, Барнс і Роджерс завербувалися в армію. У 1942 році Барнс отримав звістку, що він стане частиною 107-го полку, а Роджерсу відмовили в службі через його фізичних недуг. Напередодні Барнс хотів зустрітися зі своїм кращим другом і парою дівчат на Старк Експо. Він залишився з жінками, коли Роджерс покинув його в спробі ще раз потрапити в армію, погодившись на пропозицію доктора Ерскін по перетворенню Роджерса в Капітана Америку.

Воюючи за кордоном, Барнс і багато його соратники в 107-м були захоплені підрозділом Гідра. Будучи ув’язненим, Барнс піддавався експериментам вченого Гідри Арніма Зола, поки Роджерс – всупереч наказам – не врятував його і його загін. Тоді двоє друзів вперше зіткнулися з Червоним Черепом під час втечі. Повернувшись на базу союзників разом з Капітаном Америкою та іншими звільненими солдатами, Джеймс почав захоплюватися одягненим в американський прапор героєм.

Зимний солдат - Кинематографическая вселенная Marvel

Барнс передав знайдену інформацію про об’єкти Гідрі, яка в поєднанні з тим, що бачив Роджерс, дала їм чіткий план нападу на бази Гідри. Працюючи разом з Ревучою командою, Барнс і Роджерс знищили багато баз, а навички стрільби Барнса врятували його найкращого друга під час однієї місії.

Під час місії по захопленню доктора Зола з поїзда Гідри, Барнс був викинутий солдатами Гідри через дірку в вагоні поїзда в гірську прірву. Кеп спробував втягнути його назад, але Бакі вислизнув з його рук і впав прямо в прірву. Роджерс оплакував втрату свого друга, вважаючи його мертвим. Але Барнс пережив падіння завдяки експериментам, які проводив з ним Зола, і Гідра зробила з нього найманого вбивцю, промивши йому мізки. Пізніше він стане відомий як Зимовий Солдат.

баки барнс зимний солдат

Готовність до війни

Бакі Барнс показав себе як добре навчений солдат в армії Сполучених Штатів. Коли Гідра отримали його в свої руки, вони промили йому мізки, дали дуже сильний кібернетичний протез лівої руки і перетворили в машину для вбивства. Барнс за силою рівняється з Капітаном Америка, Чорною Пантерою і Чорною Вдовою. Навчений використовувати як зброю все, починаючи зі своїх кулаків, ножів і традиційного вогнепальної зброї до високотехнологічних гранатометів і навіть щита Капітана Америки.

Зимний солдат - биография персонажа комиксов

Після того, як Шурі допомогла позбавитися від кодування розуму Барнса, Чорна Пантера подарував йому оновлену кібернетичну руку з вібраніума, за допомогою якої можна боротися з силами Таноса.

Безліч ворогів

Крім хуліганів, які били його приятеля Роджерса, першими справжніми ворогами Барнса були нацисти і нацистський науковий підрозділ, відомий як Гідра. Зокрема, вчений Гідри Арнім Зола, що перетворив Барнса в Зимового солдата, заслужив особливу ворожнечу.

Промивши йому мізки, Гідра відправляла його за кожним, хто стояв на їх шляху до глобального контролю, включаючи Капітана Америку і його союзників Сокола і Чорну Вдову.

Після того, як Кеп допоміг відновити розум Барнса, Бакі підтримав його в боротьбі проти Хельмута Земо, а також Залізної Людини і супергероїв, які встали на його сторону в розколі після Заковіанського договору.

Найбільше Барнса переслідує Чорна Пантера Т’Чалла, який помилково вважає, що Барнс вбив його батька. Залізна Людина також прагне вбити Барнса, бо дізнався, що Зимовий Солдат був відповідальний за смерть батьків Старка, перебуваючи під контролем Гідри, і що Роджерс приховав цю інформацію від нього.

Друзі Бакі

А найближчим другом Бакі Барнса був Стів Роджерс, його друг дитинства. Вони пронесли цю дружбу через десятиліття не раз рятуючи один одному життя.

Баки Барнс Зимний Солдат Марвел

Під час Другої світової війни сержант Барнс служив в 107-м і відважно боровся разом зі своїми соратниками. Після того, як Капітан Америка врятував його з полону, він боровся разом з Ревучою командою: Дум Дум Дуган, Гейб Джонс, Джим Моріта, Джеймс Монтгомері Фелсворт і Жак Дернір, а також агентом Пеггі Картер проти Гідри – тієї ж організації, яка пізніше промила мізки Барнсу.

Після відновлення частини з його спогадів Барнс приєднався до Капітана Америки, Сокола, Алої Відьми, Соколиного Ока і Людини-мурахи проти Залізної Людини і його союзників, коли дві групи розділилися після Заковіанского договору. Після цієї битви Т’Чалла і Шурі домовилися допомогти йому прибрати програму Зимового солдата, а також дали йому новий дім в Ваканді.

Під час битви проти Таноса Зимовий Солдат бився поруч зі своїми союзниками разом з силами Ваканди і іншими супергероями, такими як Бойова машина, Тор, Ракета і Грут.

Солдат і Вовк

Після падіння з поїзда Бакі Барнс залишився живий, але втратив руку. Гідра знайшли його і віддали Арніму Зола, проводити над ним експерименти. Зола піддав його програмі «Зимовий солдат», в якій використовувалися методи «промивання мізків», фізіологічні поліпшення і інтенсивні тренування, щоб перетворити його в одну з найновіших зброй Гідри. Крім того, Барнсу дали кібернетичну руку, щоб замінити втрачену. Програма промивання мізків грунтувалася на кодових словах, які змушували Барнса робити те, що велів той хто їх говорить.

Баки Барнс/Зимний солдат

Особистість і спогади Барнса виявилося важко придушити, тому його поміщали в кріогенну заморозку між місіями. Проте, він зробив більше двох десятків вбивств протягом 50 років. У 1991 році Барнса розморозили і відправили на пошуки Говарда Старка і його сироватки суперсолдата. Вбивця розбив машину з Говардом і Марією всередині і вкрав зразки, убивши при цьому батьків Тоні Старка. Ця сироватка використовувалася, щоб перетворити найнебезпечніших оперативників гідри в аналоги Зимового солдата. Барнс допомагав їм з тренуванням, але інші солдати виявилися не такими сильними і їх всіх заморозили.

У 2009 році Наташа Романофф, також відома як Чорна Вдова, охороняла вченого-ядерника, якого Зимовий Солдат повинен був убити. Щоб знищити свою ціль Барнс стріляв прямо через Романофф, яка після намагалася вистежити його але безуспішно. Зимовий Солдат з’явився пізніше, коли за наказом лідера Гідри Олександра Пірса, таємно працює в якості урядового чиновника, повинен був убити главу Щ.И.Т. – Ніка Ф’юрі. Вперше Барнс спробував виконати цю роботу на міських вулицях з командою оперативників Гідри, але безуспішно. Для другої спроби він вистежив Ф’юрі в квартирі Стіва Роджерса, де Ф’юрі фальсифікував свою власну смерть.

Баки Барнс: История Зимнего Солдата

Потім Зимовий Солдат зустрівся з Пірсом в його будинку, і йому сказали, що він повинен убити Капітана Америку і Чорну Вдову протягом наступних 10 годин. Він вступив в бій після того, як Капітан Америка, Чорна Вдова і Сем Вілсон / Сокіл, отримали інформацію від іншого секретного агента Гідри всередині Щ.И.Т., Джаспера Сітвелла. Коли супергерої перевозили зрадника на машині, Зимовий Солдат вихопив його і кинув під вантажівку. Під час наступного бою Зимовий Солдат втратив свою маску і Роджерс пізнав в ньому Бакі – ім’я, яке Зимовий Солдат давно забув. Хоч він і втік, але у нього з’явилося дуже багато питань про його минуле.

Повернувшись до вчених Гідра, Барнс хотів більше дізнатися про своє минуле, і почав розпитувати, ким був Стів Роджерс, але вчені вирішили, що краще знову стерти йому пам’ять. Перепрограмувавши, вони відправили Зимового солдата в штаб-квартиру Щ.И.Т., для запуску бойових машин гідри – Хелікерріерів. Але Барнс знищив пілотів і літаки, сподіваючись допомогти Капітану Америці і Соколу в їх місії з передачі контролю над авіаносцями Ніку Ф’юрі.

Зимовий Солдат знову зустрівся з Капітаном Америкою в останньому з трьох Хелікерріеров, які Кеп повинен був взяти під контроль. Кеп боровся зі своїм старим другом, одночасно намагаючись встановити на місце новий сервер прицілювання, і вистояв, навіть коли Барнс вистрілив в нього кілька разів. Як тільки Ф’юрі і Марія Хілл отримали контроль над системами прицілювання, вони направила бортові знаряддя кораблів самих на себе, тим самим знищивши їх. Зимовий Солдат опинився в пастці під уламками, і Кеп намагався врятувати його, незважаючи на його власні травми. Звільнившись, Зимовий Солдат знову спробував виконати свою місію щодо вбивства Капітана Америки, але Роджерс відмовився дати відсіч, поки скло під Кепом не треснуло, і він не впав вниз. Барнс витягнув Роджерса на берег і врятував йому життя, але зразу ж втік з місця події.

Джеймс (Баки) Барнс/Зимний солдат

Вперше вийшовши в світ без програмування Гідри, з 1940-х років, Барнс відвідав виставку «Капітан Америка» в Смітсонівському інституті і прочитав про себе. Бакі був один і в бігах два роки, навіть коли Капітан Америка і Сокіл намагалися вистежити його. Вони вистежили його в Бухаресті після того, як Гельмут Земо підставив Барнса за вибух бомби в будівлі Організації Об’єднаних Націй у Відні, убивши короля Т’Чака в процесі. Хоча Барнс досі не згадав повністю своє життя, він неохоче довіряв Роджерсу, який запропонував йому допомогти. Після виснажливої ​​гонитви Джеймс Родс допоміг взяти під варту Барнса разом з Роджерсом, Вілсоном і Т’Чаллою.

Зимний солдат/ Баки Барнс Марвел

Барнса затримали і помістили в ізолятор в будівлі Об’єднаного терористичного центру в Берліні, поки Земо не пробрався в установу, видаючи себе за психіатра.

Використовуючи старі кодові слова Гідри, Земо активував програмування Зимового солдата, наказавши йому розповісти про місію Старка в 1991 році, а також приховати свою втечу. Будучи закодованим, Барнсу вдалося перемогти озброєних охоронців, Капітана Америку, Сокола, Тоні Старка, Шарон Картер, Чорну Вдову і Чорну Пантеру. Йому майже вдалося полетіти на вертольоті, але Роджерс буквально відтягнув його назад до стартового майданчика. Вони зазнали катастрофи, але на цей раз саме Роджерс витягнув Барнса без свідомості з під уламків.

Сем Вілсон і Стів Роджерс тримали Барнса в полоні, помістивши його металеву руку в промислові лещата, поки він не переконав їх, що він повернув розум під контроль. Барнс поінформував Роджерса і Вілсона про інших Зимових солдатів і про загрозу, яку вони представляли, а також про їх місцезнаходження в Сибіру.

Что ждет Баки Барнса (Зимнего солдата) в фильме

В аеропорту Берліна Барнс приєднався до Капітана Америка, Сокола і їх недавнім союзникам Соколиного Ока, Людини-Мурахи і Алої Відьми в боротьбі проти Залізної Людини і його союзників. Під час битви Барнс і Сокіл зіткнулися з молодим героєм – Людиною-Павуком, перш ніж Барнс зіткнувся з Чорної Пантерою, який не вірив у невинність Барнса.

Розуміючи, що вони не зможуть перемогти, Кеп і Бакі втекли, залишивши інших прикривати їх відхід. Прибувши в старий бункер Гідри вони з подивом знайшли там Залізну Людину. Тоні пояснив, що він на їхньому боці, дізнавшись, що Земо підставив Барнса.

Однак Земо вбив інших Зимових Солдат, поки вони перебували в стані заморозки, так як його справжньою метою було знищення Месників зсередини. Він залишив відео для Старка, щоб показати, як Барнс убив батьків Тоні. Роджерс зізнався, що знав, що Барнс винен у смерті Старків, але приховав це від Тоні. У нападі люті Залізна Людина напала на них обох, але Кеп прийняв удар за свого друга на себе. В ході жорстокої бійки Залізна людина зміг знищити кібернетичну руку Бакі, перш ніж був переможений Капітаном Америкою, який відключив його броню, перш ніж втекти разом з Бакі.

Bucky Barnes: The Winter Soldier / Баки Барнс: Зимний Солдат

Знаючи, що він все ще становить небезпеку через свої програми, Барнс погодився повернутися в кріо-заморозку в Ваканді. Т’Чалла дізнавшись, що за смертю батька стояв Земо, а не Барнс, зголосився йому допомогти. Деякий час по тому, з ясним розумом, пробуджений Бакі пристосувався до життя в Ваканді за допомогою сестри Т’Чалли, Шурі. У цей період діти Ваканди стали називати Барнса Білим Вовком.

Коли Капітан Америка зв’язався з Т’Чаллой і повідомив йому про пошуки Таносом Каменів Нескінченності і потреби поїхати в Ваканду за допомогою в вийманні Каменя Розуму з Віжена, Т’Чалла відвідав Білого Вовка і подарував йому нову кібернетичну руку. Возз’єднавшись в Ваканді, Барнс і Роджерс підготувалися до війни з Таносом і його військом.

Баки Барнс / Зимний Солдат от Марвел

Супергерої майже перемогли, поки не з’явився Танос і не вирвав Камінь з голови Віжена. Виконавши свою мету, Танос клацнув пальцями, знищивши половину життя у Всесвіті. На полі битви в Ваканді першим впав Бакі Барнс розчинившись в небутті. Будучи в шоці Роджерс підійшов і торкнувся попелу, що залишився від його найкращого друга.

03/01/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *