Marvel Studios планируют полную перезагрузку Людей Икс

Кевін Файгі розповів, що всередині студії тривають дискусії про те, яким чином Люди Ікс дебютують в Кіновсесвіті Марвел після того, як Дісней придбали компанію 20th Century Fox.

Студією, яка раніше володіла франшизою «Люди Ікс», була компанія 20th Century Fox. Студією було знято 13 фільмів та зібрано понад 6 мільярдів доларів касових зборів. Визнаний як стандарт фільмів про супергероїв в тому вигляді в якому ми їх знаємо сьогодні, оригінальний фільм про Людей Ікс показали Іена Маккеллена в ролі Магнето, Патріка Стюарта в ролі Чарльза Ксав’єра та Х’ю Джекмана в ролі Росомахи. Ці троє стали основою франшизи, яка в кінцевому підсумку отримала кілька другорядних історій та сіквелів, в яких з’явилися нові персонажі.

Дісней придбали компанію 20th Century Fox в 2019 році. Цей крок призвів до того, що Дісней поглинули всю інтелектуальну власність 20th Century Fox, включаючи їх права на Людей Ікс та інших персонажів, які раніше були поза їх досяжністю. Після масштабної угоди залишилися питання про те, коли такі персонажі як Люди Ікс та Фантастична четвірка дебютують в КВМ. Хоча Disney анонсували свій перший фільм «Фантастична четвірка» на Дні інвестора в 2020 році, вони як й раніше нічого не говорять про статус Людей Ікс.

Днями Файгі розповів Screen Rant про статус роботи Marvel по розробці Людей Ікс. Файгі зізнався в любові до Людей Ікс, сказавши, що вони було його відправною точкою для знайомства з КВМ. Далі він розповів, що, хоча він не може нічого сказати до будь-яких офіційних заяв, він упевнений, що обговорення були довгими та в даний час все ще тривають в студії.

Марвел хотят снимать Людей Икс заново

Ви знаєте як я люблю Людей Ікс. Я вже сказав про них на самому початку. Я не можу вам нічого сказати, поки ми офіційно не оголосили про це, але будьте впевнені, внутрішні обговорення були довгими і все ще тривають.

Появи Людей Ікс в Кінематографіечному Всесвіті Марвел дуже чекають не тільки через їх культові комікси, але й через їх знакові фільми. Оригінальні фільми про Людей Ікс представили широкій публіці фільми за коміксами поряд з оригінальною трилогією Сема Реймі про Людину-павука. Можна з упевненістю сказати, що завдяки їм у нас є Кіновсесвіт Марвел та Розширений Всесвіт DC якими ми їх знаємо сьогодні. Хоч й не всі фільми були успішними, вони стали хітами.

У них також була відмінна атмосфера, яка багато в чому відрізняла їх від КВМ. Тепер, коли Марвел може обьеденить з Людьми Ікс, буде цікаво подивитися як вони зможуть об’єднати таких відомих персонажів як Росомаха, Містік та Професор X.

12/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *