Marvel Studios взялись за разработку фильма о Призрачном гонщике

Неможливість знімати фільми в умовах пандемії привела до того, що Marvel Television, Кевін Фейдж і Marvel Studios почали роботу над персонажами які давно були заплановані до появи в кіно або серіалах.

У минулому році, серіал «Примарний вершник» за участю Габріеля Луни, який зіграв роль в «Агентах Щ.И.Т.», раптово був скасований безпосередньо перед початком зйомок. Тоді ходили чутки, що скасування сталося через Кевіна Фейдж, який не хотів випускати цього персонажа на великі екрани.

Сьогодні з’явилася новина про те, що Фейдж відновив роботу над проектом «Примарний вершник». Згідно Даніелю Річтману, в інтерв’ю The Direct, Marvel почали розробку нового проекту за участю Примарного вершника. Як і все, що пов’язано з Marvel Studios в 2020 році, цілком можливо, що це буде серіал для Disney + або фільм для кінотеатрів.

До об’єднання Marvel Television з Marvel Studios у Джефа Лоуб були великі плани по створенню надприродного всесвіту на Hulu, де повинен був вийти серіал «Примарний вершник». Marvel отримали права на серіали «Хелстром», «Примарний гонщик», «Гліф» і «Духи Помсти», а Ельза Кривавий Камінь мала з’явитися в телесеріалі ABC.

07/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *