Эльза Кровавый камень может появиться в сериале от Marvel

Багато фанатів Marvel пам’ятають серпень 2019, коли ABC розповіли, що вели переговори з Marvel про серіал з «абсолютно новим» жіночим супергероєм. Ходило багато чуток про те, ким могла стати ця героїня, і тільки зараз ми дізналися хто це міг бути.

Протягом довгого часу Marvel додавали Ельзу Кривавий камінь в свої відеоігри і всіляко розвивали персонажа. Вона присутня в мобільних іграх, її також додали в гру «Marvel Ultimate Alliance 3» на Nintendo Switch. Гра на Switch дуже важлива для персонажа, про якого мало хто чув, оскільки всі інші персонажі, які додавалися в гру або існували в ній, набагато відоміші.

Про Ельзу ходить безліч чуток, що вона стане частиною КВМ, як Хелстром, Сатана або Примарний гонщик. Багато хто думав, що вона може з’явитися у фільмах «Блейд» або «Місячний Лицар» від Marvel Studios.

Тепер з’ясувалося, що Ельза призначалася для одного з серіалів від Marvel на ABC. І оскільки Marvel Studios тепер відповідають за всіх своїх персонажів, Ельза може з’явитися в будь-якому з серіалів на Disney + або в кіно на великому екрані.

24/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *