Почему марвел убили железного человека

Коли Капітан Марвел вбила Тоні Старка під час Громадянської війни, було дуже важко повірити в те, що він виживе. Але навіть якщо Залізна Людина вижив, Тоні ні.

Смерть Тоні Старка у всесвіті Марвел була головною подією десятиліття, але Марвел так таємно вбили Залізну Людину в коміксах, що читачі це ледь помітили! Тоні Старк залишився з смертельними ранами під час подій Другої Громадянської війни в 2016 році, але завдяки заплутаній магії коміксів він повернувся до життя. Але чи так це?

Через роки з’ясувалося, що Тоні помер від тих смертельних ран і що один з найбільших героїв Marvel давно помер. У коміксах Marvel смерть – це змінна перемінна, тому, коли Капітан Марвел вбила Тоні Старка під час Другої Громадянської війни, важко було повірити, що це насправді. Після численних травм, отриманих в бою, тіло Тоні опиниилося в стазісі, а Хенку Маккой довелося спробувати знайти спосіб його врятувати. Але після обширних досліджень він зрозумів… у нього немає рішення цієї задачі. Тоні Старк помер. Але це було тільки початком його нової історії.

Відсутність Тоні не було тривалою. Завдяки своїм експериментам він успішно завантажив свій мозок в штучний інтелект. Цей штучний інтелект Тоні продовжував наставляти Рірі Вільямс і навіть надів обладунки Залізної Людини. Завдяки своїй далекоглядності Тоні зміг «перезавантажити» своє тіло і повернутися з краю прірви. Проте, якийсь час з Тоні було щось не так, і він не був упевнений у своїй особистості. Після бою з Альтрон, в результаті якого Тоні злився з його обладунками, стало ясно, що Тоні більше не людина.

смерть тони старка

Завдяки даним з книги Людей Ікс про воскресіння, його завантажена в штучний інтелект свідомість жила в синтетичному тілі, що робило його більше схожим на Віжена, ніж на Залізну Людину. Тепер штучний інтелект Тоні знаходиться на шляху до того, щоб стати суперлиходієм.

Повертати Тоні до життя, щоб всі дізналися що він був давно мертвий, дуже сміливий крок від Марвел, і хоча його відсутність відображає порожнечу, залишену жертвою Тоні в Месники: Ендшпіль, все ще важко повірити в смерть такого культового героя, яка отримала такий малий розголос.

Іншим сміливим вибором, зробленим Марвел, була поява таємного брата Тоні – Арно Старка. Володіючи генієм Тоні, красивою зовнішністю і костюмом Залізної Людини, він має всі якості, щоб замінити Тоні, але чи зможе він вийти з тіні свого більш відомого брата? І що буде з самим Тоні?

Чи повернеться штучний інтелект Тоні на сторону добра і стане краще Віжена? Або може справжній Тоні повернеться в світ живих?

Весілля Тоні Старка і Емми Фрост, яке не відбулось, цілком могло призвести до того, що майбутня наречена Тоні могла попросити своїх братів-мутантів воскресити плейбоя, генія і мільярдера в обмін на ключі від величезної промислової імперії Залізної Людини.

31/01/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *