Стэн Ли задумал Железного человека антигероем

Покійний Стен Лі зізнався, що створив Залізну Людину для Marvel Comics щоб кинути виклик самому собі і зробити абсолютно непривабливого героя улюбленцем фанатів. І це спрацювало.

Залізна Людина став одним з найулюбленіших героїв Marvel, але покійний Стен Лі зізнався, що спочатку він створив Тоні Старка щоб зробити його одним із найбільш непривабливих персонажів в коміксах. В інтерв’ю, присвяченому першому фільму «Залізна людина», Лі сказав, що в 1960-х він наважився створити персонажа, якого читачі повинні були ненавидіти, і результатом став «Залізна людина».

Залізна Людина дебютував в коміксі «Tales of Suspense #39», представившись мільярдером і торговцем зброєю, який перетворився на супергероя після того, як викував власну броню, яка дозволила йому втекти з полону. На перший погляд Тоні Старк не схожий на когось, до кого читачі відразу ж прив’яжуться, оскільки він був егоцентричним промисловим бізнесменом, який продавав надзвичайно небезпечну зброю тим, хто пропонував найвищу ціну. Спочатку Старк замислювався як закоренілий егоїст, який рідко замислювався про наслідки своїх дій. Однак з часом Старк перетворився в улюбленого читачами коміксів персонажа Marvel, який став ще більш улюбленим після того, як його оживив Роберт Дауні-молодший в Кінематографічному Всесвіті Marvel.

Стэн Ли задумал Железного человека непопулярным

В інтерв’ю 2013 року Лі зізнався, що навмисно створив Тоні Старка таким щоб він виглядав непривабливо, і хотів змусити читачів полюбити когось, хто не був би хорошим персонажем. Він сказав, що читачі не любили війну і збройні сили оскільки був розпал холодної війни. Тому він створив героя, який уособлював все погане в війні і хотів зробити все щоб читачі його полюбили.

Я здивований, як я зважився таке зробити. Це був розпал холодної війни. Читачі, особливо молодь, якщо щось вони і ненавиділи, так це війну і збройні сили. Так у мене з’явився герой, який уособлював все це. Він був виробником зброї, він постачав зброю для армії, він був багатий, він був промисловцем. Я подумав, що було б забавно взяти персонажа, який нікому з наших читачів не сподобається і змусити їх полюбити його … І він став дуже популярним.

Частиною того, що робить Залізну Людину таким популярним, стало його спокутування. Незважаючи на те, що у нього були свої труднощі і він прийняв безліч сумнівних рішень протягом усього свого часу в коміксах, Старк далекий від первинної задумки, коли він був швидше лиходієм ніж героєм.

Хоча Старк все ще мільярдер і любить розробляти небезпечні технології, дії Тоні тепер зосереджені на тому, що допоможе людству, а не тільки на себе.

06/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *