Marvel заморозили Громовержцев

«Громовержці» стали ще одним проектом Marvel Studios постраждалим від страйку сценаристів. Цей фільм є одним із кількох проектів, що входять до 5 Фази Кінематографічного Всесвіту Марвел (КВМ), і буде знятий під режисурою Джейка Шрайєра (автора «Паперових міст»). У фільмі зібрано команду з різних антигероїв КВМ, а його прем’єру заплановано на липень 2024 року. Очікувалося, що зйомки фільму «Громовержці» розпочнуться вже за кілька тижнів.

Однак, за інформацією порталу Deadline, Marvel Studios припиняють роботу над фільмом «Громовержці» у зв’язку із страйком Союзу сценаристів Америки (Writers Guild of America), який проводиться з метою досягнення справедливої оплати праці. Зйомки будуть відновлені після закінчення страйку. Таким чином, «Громовержці» приєднується до інших проектів КВМ, таких як «Блейд», «Диво-Чоловік» та «Шибайголова: Народжений заново», які також постраждали від страйку сценаристів, що розпочався 2 травня і поки що не збирається закінчуватися.

Громовержцев перенесли на 2024 год

Оскільки зйомки фільму «Громовержці» мали розпочатися вже за кілька тижнів, сценарій, ймовірно, вже готовий, що вселяє надію на можливість продовження роботи над фільмом під час страйку. Проте досить рідко буває так, щоби виробництво знімало саме те, що написано в сценарії, оскільки на знімальному майданчику часто вносяться зміни, особливо у разі масштабних проектів Marvel. Сценаристи, що входять до складу Союзу сценаристів Америки (Writers Guild of America), відмовляються від усіх пов’язаних із написанням обов’язків, включаючи переробки сценаріїв. Тому зйомки можуть бути припинені навіть у разі, якщо всі сценарії вже написані.

Страйк сценаристів вплинув на безліч виробництв, включаючи другий сезон серіалу «Андор», третій сезон «Зоряний шлях: Дивні нові світи» та другий сезон «Одні з нас». Хоча більша частина новин пов’язана із серіалами, кіноіндустрія також постраждала, як видно з фільмів «Громовержці» та «Блейд». Тепер, ймовірно, обидва фільми змінять свої дати виходу. Прем’єра «Громовержці» відбудеться за рік, що не стало б проблемою, якби зйомки йшли за планом. Однак, оскільки страйк сценаристів може тривати ще кілька місяців, не можна передбачити, коли роботу буде відновлено.

Якщо «Громовержці» та «Блейд» виявляться перенесеними, то, швидше за все, це вплине і на наступні фільми Marvel. Календар виходу фільмів у КВМ завжди функціонував так, що одна дата прем’єри залежала від іншої, і, як ми бачили під час пандемії COVID-19, зміни можуть торкнутися багатьох проектів. Можливе відстрочення «Громовержців» може спричинити деяке розчарування, проте підтримка сценаристів, які вимагають справедливої оплати праці та обіцянки студій заборонити використання штучно-згенерованого контенту, набагато значиміша для майбутнього кіноіндустрії. Як тільки страйк буде завершено, Marvel Studios відновлять свою роботу.

26/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *