Клетуса Кэседи из веном 2

Зірка «Веном 2» Том Харді розкрив новий образ Вуді Харрельсона як серійного вбивці Клетуса Кеседі, з менш божевільним волоссям, яке у нього було в минулому фільмі.

Після невдалої спроби запустити власний всесвіт фільмів разом з Marvel, після виходу «Нова Людина-павук. Висока напруга» 2014 року, Sony зробила другу спробу чотири роки по тому з «Веном». На додаток до Тома Харді в ролі журналіста Едді Брока, фільм завершився сценою, в якій Вуді Харрельсон став серійним вбивцею Кеседі. І нам натякнули на його можливе перетворення у вигляді симбіота Карнажа в другому фільмі.

Зібрані «Веномом» 856 мільйонів доларів касових зборів вирішили долю «Веном 2», який вже на стадії зйомок. Зйомки будуть йти ще близько восьми тижнів, і очікується, що він вийде в кінотеатрах в жовтні. Але Том Харді вже вирішив порадувати фанатів можливими кадрами з фільму.

Актор додав до свого облікового запису Instagram фотографію Харрельсона в ролі Кеседі в «Веном 2» разом з простим написом: «Привіт, Клетус», але незабаром видалив його. Але зображення все ще можна побачити нижче.

фото со съемок веном 2 Карнаж

Кеседі перебував у в’язниці під час фільму «Веном», так що не дивно, що він трохи змінив імідж. Схоже, у Харрельсона будуть трохи менше смішне волосся, що може стати невтішною новиною для тих, хто любив його руду перуку з першого фільму.

Передбачається, що в якості основних ворогів Венома виступлять Кеседі і, можливо, Шрайк, а сам фільм буде наповнений атмосферою жахів.

18/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *