Не смотря на пандемию Черная Вдова выйдет в мае 2021

Генеральний директор Disney Боб Чапек підтвердив, що, незважаючи на пандемію коронавіруса, «Чорна Вдова» від Marvel Studios з’явиться в кінотеатрах в травні цього року.

Marvel Studios повинні були почати 4 Фазу з фільму «Чорна Вдова» зі Скарлетт Йоханссон у головній ролі, який дасть Наташі Романофф її довгоочікуваний сольний фільм. Але через пандемію коронавіруса графік КВМ був трохи змінений в минулому році, при цьому проект кілька разів переносився, поки не отримав дату виходу в травні 2021 року.

Після її сумнівної смерті в «Месники: Завершення», Marvel Studios сподіваються ефектно і правильно завершити історію Нат. Щоб обійти її смерть в КВМ, фільм повернеться в минуле, дія якого розгортається протягом двох років між «Капітан Америка: Громадянська війна» і «Месники: Війна нескінченності». З огляду на це, інші ключові персоназі в житті героя ось-ось будуть представлені в КВМ, в той числі її сім’я в Росії, в яку входять Олексій Шоскатов (Червоний Страж) Девіда Харбора, Олена Бєлова Флоренс П’ю і Меліна Рейчел Вайс.

Дісней, вже перенісши фільм на цілий рік, не планують випускати «Чорну вдову» на Disney +, принаймні поки. Під час заходу Disney Investor’s Call генеральний директор Боб Чапек запевнив, що проект Marvel Studios призначений для виходу в кінотеатрах. Тим не менш, вони не виключають можливого виходу онлайн, враховуючи наскільки нестабільна ситуація через коронавірус.

дата выхода Черной Вдовы Марвел

Disney підготували два рішення якщо «Чорна Вдова» знову не вийде в травні. Вони можуть звернутися до Disney + і викласти його там за додаткову плату, як і у випадку з іншими фільмами, які були додані в потоковий сервіс, або вони можуть перенести його знову, якщо вони дійсно зацікавлені в кінотеатрах.

Проблема з останнім варіантом полягає в тому, що решта 2021 року вже насичена фільмами, які були перенесені з минулого року. Тільки Marvel на другу половину року запланували вихід «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», «Вічні» і «Людина-павук 3». Знайти вільне місце буде складним завданням.

Зрозуміло, що багато глядачів не захочуть повертатися в забиті кінотеатри, особливо з огляду на ситуацію з коронавірусом. Насправді все залежить від того, наскільки швидко люди будуть вакциновані. Важко передбачити, як будуть розвиватися справи щодо походів до кінотеатрів, особливо з появою різних потокових сервісів.

12/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *