Небула из Стражей Галактики появится в Тор 4

Карен Гілліан підтвердила, що в даний час знаходиться в Австралії на карантині перед повторенням своєї ролі Небула фільмі «Тор: Любов і грім» в рамках Кінематографічної Всесвіту Марвел.

Шотландська актриса, яка крім ролі Небули відома перш за все тим, що зіграла Емі Понд з «Доктора Хто», супутницю одинадцятого Доктора Метта Сміта, стала невід’ємною частина КВМ з тих пір як дебютувала в ролі дочки Таноса в «Вартових Галактики». Вона офіційно стала частиною команди супергероїв в «Вартових Галактики 2», й грала як злу, так й добру Небулу в «Месники: Війна нескінченності» та «Месники: Завершення».

З моменту приєднання до КВМ Гілліан стала відомою зіркою, з’явившись в двох фільмах «Джуманджі» разом з Дуейн Джонсон, Кевіном Хартом та Джеком Блеком. Вона також збирається з’явитися в «Пороховому коктейлі» в ролі найманої вбивці, вихованої безжальним злочинним синдикатом. У цього фільму ще немає дати виходу, але очікується, що він вийде в цьому році. Тим часом, Гілліан не зупиняється на досягнутому, недавно вона прибула до Сіднея, Австралія, для того щоб зіграти роль Небули в «Тор: Кохання та грім».

Гілліан підтвердила це в Instagram днями, спілкуючись з фанатами та відповідаючи на питання про своє волосся. Хтось запитав, чи носить вона в даний час перуку, як вона робила під час зйомок для перших «Вартових Галактики», але Гілліан відповіла, що ні, але постриглася коротше щоб поміститися в шапку яка імітує лисину, яку вона носить для ролі.

небула появится в тор любовь и гром

Гілліан, яка в даний час відбуває обов’язковий 14-денний період карантину в Австралії, знаходиться в країні щоб знятися у фільмі «Тор: Кохання та грім».

Гілліан приєднається до дуже великого акторського складу фільму. Кріс Хемсворт повернеться в головній ролі в своєму четвертому сольному проекті. До нього приєднається Наталі Портман, яка повернеться в КВМ в ролі Джейн Фостер, в сюжетній лінії, натхненній коміксами, Фостер стає Могутнім Тором й бореться з раком.

Решта акторів Вартових Галактики також з’являться у фільмі, в тому числі Кріс Пратт й навіть Метт Деймон. Згідно відеоматеріалів з мережі, Метт прилетів до Австралії для зйомок у фільмі, раніше він з’явився в ролі асгардського актора, що грає Локі в «Тор: Рагнарок».

19/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *