дата выхода Тор: Любовь и гром

Четвертий фільм про Тора, «Тор: Кохання та грім», було офіційно перенесено оскільки Дісней змінюють графік виходу всіх своїх фільмів через COVID-19.

Головну роль в «Тор: Любов та грім» зіграє Кріс Хемсворт. Бог Грому Тор відомий фанатам КВМ ще з часів першого «Тора», який вийшов в 2011 році. Сіквел «Тор: Царство темряви» був холодно сприйнятий критиками, але серія фільмів вийшла на новий рівень після того, як режисером нової частини «Тор: Раґнарок» став Тайка Вайтіті. Його унікальне почуття гумору і захоплюючі візуальні ефекти повернули Тора до життя, і після великого успіху студія прийняла рішення зняти четвертий фільм про Тора.

По мірі поширення пандемії коронавіруса, два найбільших реліза Disney, «Мулан» і «Чорна Вдова», все далі відкладалися, а ситуація в усьому світі ставала дедалі серйознішою. Кінотеатри всюди були змушені закритися, і потребують фінансової підтримки від уряду. Було зрозуміло, що ці затримки вплинуть на всі інші релізи студії, але вони не давали про це ніяких комменатріей до сьогоднішнього дня.

Сьогодні студія Дісней анонсувала новий список дат випуску всіх їх майбутніх спільних фільмів з Marvel. «Тор: Любов та грім» спочатку був запланований на 5 листопада 2021 року, але тепер перенесений на 2022 рік. Нова дата виходу «Тор 4» – 18 лютий 2022 року, а запланована раніше дата тепер належить фільму «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Всі інші прийдешні фільми Marvel, в тому числі «Вічні» і «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», також були перенесені.

когда выйдет Тор 4

«Чорна Вдова», перший фільм 4 Фази КВМ, який вже зняли, тепер перенесено на 6 листопада 2020 року, він займе місце «Вічних». Поки студія замовчує про те, чи будуть серіали Marvel на Disney + також перенесені. Однак, з огляду на те, що вони повинні бути тісно пов’язані з фільмами, це дуже ймовірно. Першим серіалом, який повинен вийти на платформі, став «Сокіл та Зимовий солдат», його вихід заплановано на серпень 2020 року.

У «Тор: Кохання та грім» нам покажуть повернення Джейн Фостер, блискучого астрофізика, яка закохалася в Тора в першому фільмі. Роль Джейн зіграла Наталі Портман, вона знялася в перших двох фільмах, але повністю була відсутня в третьому. Ходять чутки, що прийдешній четвертий фільм покаже нам як Джейн стає новим Тором, як це описано в коміксах. Ще одним персонажем, який може повернутися до КВМ, стала Леді Сиф, Джеймі Александер. Вайтіті вже повністю змінив КВМ своїм особливим стилем. Буде цікаво побачити, як він продовжує приносити нове життя таким недооціненим персонажам, як Джейн у фільмі «Тор: Любов і грім».

05/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *