Невероятный Халк стал Человеком-Пауком

Неможливо заперечувати можливість появи альтернативної історії Неймовірного Халка, який перетворився з героя на силу, яка руйнує все на своєму шляху. А коли у вас є можливість реалізувати цю історію в існуючому герої, протистояти бажанням ще складніше.

Але що станеться, якщо ви змішаєте силу Неймовірного Халка з Людиною-Павуком, єдиним героєм, який розуміє, що влада несе за собою відповідальність? Ви зможете це дізнатися в «Immortal Hulk: Great Power»

Після того, як Безсмертний Халк оголосив війну планеті Земля через ставлення людей до клімату і самій природі, і об’єднався з симбіотом Веномом, щоб дістати його сили, залишився тільки доброзичливий сусід Людина-Павук, сили якого були наступними в списку Халка.

У мережі вже доступні кілька сторінок для попереднього перегляду, але фанати в нетерпінні виходу самого коміксу, щоб зрозуміти, як відбулося поглинання сили Людини-Павука Халком.

Той факт, що авторами «Immortal Hulk: Great Power» стали Том Тейлор і Хорхе Моліна, означає, що фанатам дадуть можливість дізнатися навіть про таку неймовірну історію. За інформацією, розміщеною на офіційних сторінках попереднього перегляду, Брюс Беннер прокинувся як завжди, але не відчув монстра, який завжди ховався всередині нього, і якого він навчився контролювати. Його відсутність ознаменувала катастрофу ще до того, як Пітер Паркер зрозумів, що Халк став шукати чим заповнити порожнечу всередині себе.

Перші офіційні сторінки попереднього перегляду «Immortal Hulk: Great Power # 1»

Immortal Hulk Great Power #1
Immortal Hulk Great Power #1 Immortal Hulk Great Power #1 Immortal Hulk Great Power #1 Immortal Hulk Great Power #1 Immortal Hulk Great Power #1 Immortal Hulk Great Power #1

Фанатів безумовно буде мучити питання, яким чином особистість Халка змогла покинути Брюса і вселитися в Пітера. Примітка про те, що Могутня Сила не вплине на загальну історію Безсмертного Халка, є підтвердженням, що Халк не зникне назавжди, чого могли побоюватися читачі.

«Immortal Hulk: Great Power # 1» став доступний для покупки 29 січня 2020 року.

03/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *