Может выйти кроссовер между Веномом и Человеком-пауком

Обидва фільми, «Людина-павук: Немає шляху додому» і «Веном 2», вийдуть в кінотеатрах в 2021 році, і Кевін Файг не виключає можливу появу кросовера спільно з Sony.

«Людина-павук: Далеко від дому» був останнім фільмом в 3 Фазі Marvel і кінцем Саги Нескінченності, а також останнім фільмом Марвел перед пандемією COVID-19, а всі фільми 4 Фази були перенесені на цілий рік. Новий «Людина-павук: Немає шляху додому» повинен вийти в кінотеатрах в грудні 2021 року і вийде не тільки після трьох інших фільмів Marvel Studios, але і після «Веном 2».

Sony і Marvel Studios спільно продюсують фільми про Людину-павука, дія яких відбувається в Кіновсесвіты Марвел. Однак Marvel Studios не мають прямого творчого контролю над іншими фільмами, які Sony розробляє на основі персонажів Людини-павука, таких як Веном, Морбіус або Крейвен-Мисливець, залишаючи їх зв’язок з фільмами про Людину-павука в якості основної загадки для глядачів.

кроссовер между Веномом и Человеком-пауком

«Веном» видалив Людину-павука з походження персонажа, а в фільмі не було явних зв’язків з ширшою міфологією Людини-павука, але в тизер-трейлері «Морбіус» був показаний Майкл Кітон, який грав Адріана Тумса, також відомого як Стервятник в «Людина-павук» з Кіновсесвіту Марвел. А з огляду на те, що «Морбіус» і «Веном 2» спочатку мали вийти в 2020 році (за рік до третього фільму про Людину-павука від Марвел), це вказувало на те, що створювався кросовер, який тепер не синхронізований.

В інтерв’ю Rotten Tomatoes Кевін Файгі розповів про чутки про перетин Венома і Людини-павука з КВМ. Хоча він не дав однозначної відповіді «так» або «ні», він все ж прокоментував, що це завжди може статися, оскільки його роки в Marvel Studios показали йому, що ніщо не є абсолютно можливим або навпаки (всього пару років тому поява Людини-павука в КВМ здавалася неможливим). Він також прокоментував онлайн-чутки, заявивши, що вони мають незбутній шанс опинитися вірними в тому, що заплановано в Marvel.

Я, очевидно, не хочу говорити про чутки або припущення про те, що може статися або чого не може статися, оскільки це стосується будь-яких персонажів, яких Marvel Studios ще не показали на екрані. Але я скажу те, що завжди говорив: пропрацювавши в Marvel 20 років, я ні від чого не відмовлюся і нічого не виключу. Коли, як і де ще невідомо. Можливо, ви знаєте, що будь-яка чутка, яку ви читаєте в інтернеті, може з’явитися в будь-який час з цього моменту або ніколи.

З огляду на популярність персонажа Венома і той факт, що його перший сольний фільм зібрав в світовому прокаті 856,1 мільйона доларів, можливий кросовер Венома і Людини-павука, напевно, приверне глядачів як фільм про подію, аналогічну введенню Людини-павука в Марвел. У той час як Disney і Sony повинні домовитися про те, які персонажі Всесвіту Людини-павука можуть використовуватися у власності Disney, Sony може використовувати будь-якого з них. Це означає, що Веном, можливо, не зможе з’явитися в іншому фільмі Марвел, але Людина-павук завжди зможе з’явитися в одному з фільмів Sony Pictures Universe of Marvel Characters.

13/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *