доктор стрэндж в костюме железного человека

Філ Сондерс, концепт-художник «Месники: Війна нескінченності», опублікував дизайн Доктора Стренджа в костюмі Залізної Людини.

У фінальній сцені «Месники: Завершення», Джо і Ентоні Руссо хотіли об’єднати всіх супергероїв КВМ, які будуть намагатися зупинити Таноса. Це означало, що перед ними була задача органічно об’єднати всіх персонажів, які раніше не зустрічалися один з одним, перш ніж вони зустрінуться віч-на-віч з ворогом і зможуть злагоджено взаємодіяти. Першими з персонажів вони вирішили об’єднати Тоні Старка і Стівена Стренджа.

Обидва героя були родом з Нью-Йорка і мали практично однакову історію походження. Обидва були на піку своєї кар’єри і безтурботного життя, до тих пір поки трагічні події змусили їх переглянути своє життя. З точки зору характеру і ставлення до оточуючих, вони також мають помітні схожості, і коли перед братами Руссо стояло питання, кого з персонажів знайомити між собою, щодо цих двох не було ніяких сумнівів.

З огляду на величезну кількість персонажів в «Месники: Війна нескінченності» довелося розбити всіх на більш дрібні групи. Старк, Стрендж і Людина-Павук, з Вартовими Галактики, перші воювали з Таносом на Титані. Одна з перших ідей сутички полягала в тому, що чаклун повинен був надіти костюм Залізної Людини.

Концепт-художник Філ Сондерс тільки зараз показав фанатам дизайн Залізного Костюма Доктор Стренджа:

концепт арт стрэндж в костюме железного человека
концепт арт доктор стрэндж в костюме железного человека

Якщо говорити про майбутні фільми, то ймовірність того що Стрендж одягне подібний костюм вкрай мала, так як Залізна Людина помер.

09/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *