ВандаВижн расскажет как Вижн вернулся из мертвых

Пол Беттані розповів, що повернення Віжена в серіал на Disney +, після трагічної смерті персонажа в кінці «Месники: Війна нескінченності», буде обов’язково пояснено.

Коли прем’єра «ВандаВіжн» відбудеться, Багряна Відьма та Віжен стануть жителями таємничого передмістя Вествью. Населений дивними людьми, в тому числі цікавою сусідкою Агнес, Ванді та Віжену доведеться зіткнутися з невідомими обставинами, пов’язаними з їх новою ситуацією. Одне з цих невідомих це те, як Віжен виявився живий, але вони не зможуть усвідомити цього на самому початку.

Віжен помер в кінці «Месники: Війна нескінченності» спочатку від рук Ванди, а потім й від самого Таноса. Його не повернули в кінці «Месників: Завершення», коли Халк клацнув, але Ванда повернулася. Вона приєдналася до битви проти сил Таноса й допомогла Месникам перемогти його. Все це змусило багатьох задуматися, як саме повернеться Віжн? У коміксах Ванда виявляє, що її життя з Віженом та їхніми синами-близнюками – брехня, яка веде її по темному шляху, який закінчується смертю кількох Месників. Якщо повернення Віжена виявиться неправдою, це може привести до аналогічної загибелі версії Ванди з КВМ.

Природно, що всі учасники серіалу мовчали про те, як саме повернеться Віжн. Беттані пообіцяв TVLine, що повернення буде пояснено. Він закликає фанатів довіритися Marvel та перестати намагатися зіпсувати сюрприз. Беттані також додав, що «ВандаВіжн» це поїздка, якої варто почекати, та що свого часу все матиме сенс.

как вижн вернулся из мертвых

Довіртеся Marvel. У нас все вийде. Все, перестаньте так старанно передбачати щоб зрозуміти це. Приготуйтесь та дочекайтеся серіалу, й він відвезе вас в захоплюючу подорож. Все буде пояснено, не сумнівайтеся.

Причина, по якій Віжн не міг повернутися в кінці «Месників: Завершення» разом з Багряно. Відьмою, завжди була очевидною. Оскільки він не помер в одну мить, разом з усіма в світі, Віжен не мав права на відновлення життя. Велика частина таємниць, що оточують «ВандаВіжн», пов’язана з його неминучим поверненням, що змушує фанатів припускати, що Віжн в серіалі може бути плодом уяви Ванди або продуктом її знову набутих здібностей, які вона використає щоб змінити свою реальність.

Після суперечок навколо повернення Стіва Тревора в «Диво-жінка: 1984» глядачі Marvel можуть побоюватися хитромудрих пояснень повернення Віжена. Ранні огляди показали, що не тільки щось не так з Вествью, але й щось не так з самим Віженом. Звичайно, усвідомлення того, що Віжен був мертвий з самого початку це якраз те, чого Ванда намагається уникнути, адже коли він зрозуміє правду станеться щось жахливе.

15/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *