о чем будет сериал ВандаВижн

Одна з найперших чуток про «ВандаВіжн» полягала в тому, що серіал досліджує та віддає данину поваги деяким культовим епохам американських сіткомів, хоча б, на протязі першої половини серіалу. По мірі розвитку сил Ванди ми будемо бачити відсилання до деяких досить знайомих сіткомів з американської історії. Трейлер серіалу, а також великий ролик на початку цього року підтвердили, що в серіалі буде кожна з епох.

1950-е годы

ВандаВижн 1950-е годы

Створюючи образ Ванди та Віжн як молодят, серіал надихався сіткомами 50-х, такими як «Шоу Діка Ван Дайка», «Зачаровані» та «Я люблю Люсі».

Конец 60-х / начало 70-х годов

ВандаВижн Конец 60-х ВандаВижн начало 70-х годов

Ванда та Віжн хочуть створити сім’ю, й коли вона вагітніє серіал набуває вигляду й тонк сіткому кінця 60-х, такого як «Брейді Банч».

1980-е годы

ВандаВижн 1980-е годы 1980-е годы ВандаВижн

Ми побачимо як сім’я Віжн виросте на наших очах і як ростуть їхні діти. Глядачі перенеслися в 1980-і роки в епоху таких сіткомів як «Сімейні узи» та «Шоу Косбі».

1990-е годы

1990-е годы ВандаВижн ВандаВижн 1990-е годы

Коли близнюки стають досить дорослими, щоб піти збирати солодощі на Хеллоуїн, серіал переходить в 90-і й черпає натхнення з сіткомів «TGIF», які показували на каналі ABC вечорами п’ятниці в той час.

Що буде далі?

Ми побачимо сорок років сіткомів, в яких згадувалися близнюки (Віккан та Спід), яким буде близько восьми років. Що станеться, коли вони стануть старше й ближче до віку Молодих Месників? Чи побачимо ми епоху сіткомів 2000-х? Або це станеться, коли серіал перетвориться в повноцінний фільм Марвел й залишить позаду телевізійний формат?

29/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *