биография персонажа Пропасть марвел

Будучи одним з мутантів острівної держави Геноша, Прірва, як q інші мутанти, заразився смертельним вірусом Спадщини, який вбивав тільки мутантів.

  • Витривалість       –         5/7
  • Потужність           –        3/7
  • Бойові навички   –        4/7
  • Інтелект                 –        3/7
  • Швидкість             –        4/7
  • Сила                        –        6/7

Професор Чарльз Ксав’єр завербував Прірву в Підпілля Мутантів, секретну угруповання людей та мутантів які борються за захист мутантів, та призначив його охоронцем геношанського вченого Рене Майкомба, яка займалася дослідженням ліків від вірусу.

Сховавшись глибоко в затоці Луїзіани, Прірва допоміг солдатові-мутанту з майбутнього Кейблу, його союзнику Доміно та техно-органічному інопланетянину Уорлоку перешкодити солдатам Першого удару з оперативної групи антимутантів захопити Майкомба.

Після того як ліки від вірусу було створено, Прірва виявився в Берліні де воював з вогненним мутантом Фівер Пітч. Обидва були захоплені мутантами ополчення Корпусу-Х на чолі з колишнім Людиною-Х Банші. Перебуваючи під вартою для наукових експериментів, Прірва став свідком вбивства японського мутанта Сонячне багаття послідовниками Корпусу-Х.

кто такой Пропасть марвел

Після того як стало відомо, що терорист-мутант Містик проникла до Корпусу-Х в спробі захопити його, поранений Банші звільнив Прірву з ув’язнення, що дозволило йому використати свою силу щоб поглинути Містик в порожнечу всередині його тіла.

Пізніше Прірва був змушений вирушити на Карибський острів Ісла-де-Демонас, де він приєднався до Людини-Х Нічному Змію та іншим мутантів які володіли здібностями телепортації. Там вони створили портал в інший вимір в будинок Азазеля, мутанта з демонічною зовнішністю з давніх часів, який збирав армію щоб повернути собі Землю. Люди Ікс прибули щоб врятувати свого товариша по команді, але випадково викликали обвалення порталу. Багато Телепортів були знищені, але не раніше ніж усі присутні були перенесені в інший вимір.

Там сили Прірви діяли в зворотному напрямку, виганяючи все, що порожнеча в його тілі коли-небудь втягувала, включаючи Містік. Згодом Азазель довів, що він був батьком всіх телепортерів іменованих Нейафем, та намагався заручитися допомогою Нічного Змія і Прірви у відкритті ще одного порталу на Землю. Одночасно з цим, повернувшись на Землю Людина-Х Поляріс використала свої магнітні сили щоб відкрити порожнечу в тілі Прірви, що дозволило героям повернутися на Землю та залишити Азазеля і його послідовників в пастці.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *