первой миссией Дэдпула в КВМ будет поиск убийцы мамы Бэмби

Після того як з’ясувалося, що «Дедпул 3» стане частиною Кіновсесвіту Марвел, Райан Рейнольдс пожартував, що його першою місією буде знайти того, хто вбив маму Бембі.

У той час як «Дедпул» застряг в розробці на кілька років, фільм виявився неймовірно успішним для 20th Century Fox, коли він був випущений в 2016 році, в результаті чого через два роки з’явився сіквел. Тепер, коли Дісней придбали 20th Century Fox, вони отримали не тільки Людей Ікс, а й Дедпула. Багато фанатів хвилювалися, що Дісней не дозволять з’явиться сіквелу «Дедпула» з рейтингом R (17+), а інші думали, що «Дедпул 3» вийде за межами КВМ. Виявилося, що всі вони помилялися, Кевін Файгі недавно підтвердив, що «Дедпул 3» буде фільмом КВМ з рейтингом R (17+).

Marvel Studios добре відомі створенням великих блокбастерів, а фільми Дісней відомі тим, що викликають сильні емоції у своїй аудиторії, досить згадати смерть Муфаси в «Король лев». Дісней явно знають як змусити своїх глядачів плакати. При цьому вважається, що у Бембі одна з найсумніших сцен з усіх фільмів Дісней. Анімаційна екранізація книги Фелікса Салтена вийшла в 1942 році, заробивши три номінації на премію Оскар. Одна з найбільш пам’ятних й несамовитих сцен у фільмі – вбивство матері Бембі. Майже через 80 років ця сцена все ще викликає скорботу у фанатів, включаючи Дедпула.

Після того як було оголошено, що «Дедпул 3» офіційно вважається фільмом Кіновсесвіту Марвел, Рейнольдс жартома розповів про першу велику місію Дедпула: вистежити мисливця який вбив маму Бембі. Оригінальний пост актора Дедпула можна побачити нижче:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Так як «Дедпул 3» офіційно перебуває в розробці, він вважається єдиним персонажем з Людей Ікс, який перенесений з франшизи студії Фокс. Зараз ніхто не знає як мутанти будуть представлені в КВМ, але вони, принаймні, знають, що Marvel Studios скоро їх додадуть.

Файгі офіційно оголосив на San Diego Comic-Con 2019, що Люди Ікс обов’язково в майбутньому з’являться в Кінематографічному Всесвіті Марвел, але схоже, що Marvel спочатку зосередиться на своїх фільмах 4 Фази, а також таких фільмах, як «Блейд» та «Фантастична Четвірка» .

Не дивно, що Рейнольдс пожартував про те, що Дедпул офіційно є частиною КВМ, але що цікаво, щось на зразок перетину Дедпула з Бембі не виключено. Кінець «Дедпула 2» показав, що Уейд Вілсон відправився подорожувати в часі щоб врятувати Ванессу, вбити Рейнольдса через його роль в «Зеленому ліхтарі» та навіть вбити версію Уейда з «Людей Ікс: Початок. Росомаха». Marvel Studios отримають набагато більше можливостей в «Дедпул 3», ніж з іншими фільмами КВМ, тому не виключено, що Дісней може включити сцену з Дедпулом який прагне помститися за матір Бембі.

12/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *